ŚWIĘTO RODZINY

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas Święta Rodziny, zorganizowanego we wtorkowe popołudnie 7 czerwca na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Była to uroczystość łącząca Święto Mamy, Taty oraz Dzień Dziecka. Przedszkolaki miały okazję zaprezentować przygotowaną część artystyczną, w której nie zabrakło wierszy, piosenek, zabaw tanecznych oraz słów wdzięczności i podziękowań kierowanych w stronę rodziców.
Tradycyjnie już piknik rodzinny stał się okazją do podsumowania corocznie realizowanego w naszym przedszkolu programu „Czyste powietrze wokół nas”, a zwieńczeniem jest śpiewana przez dzieci piosenka o "zielonym Dinku", który „nie lubił palaczy, uciekał przed dymem…”.

Wszystkich zabawiał i rozśmieszał wspaniały i niepowtarzalny Klaun Fred. Nie zabrakło również innych atrakcji, takich jak: dmuchana zjeżdżalnia, kolorowy basen z kulkami, malowanie twarzy, pokaz olbrzymich baniek mydlanych, zabawy balonikami, modelowanie z baloników, pokaz sztuczek magicznych, zabawa wielką kolorową chustą i innych.

Więcej na stronie przedszkole.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu! Ogromna ilość zdjęć z Święta Rodziny pod tym linkiem - kliknij tu!