Śmiertelny wypadek traktorzysty w Kobylu. Aktualizacja 19:45

Dziś (14.09.) popołudniu  w Kobylu doszło do nieszczęśliwszego wypadku z udziałem traktorzysty. Po przybyciu na miejsce ratownicy przystąpili do reanimacji ciężko poszkodowanego traktorzysty, który został przygnieciony przez ciągnik.

Po kilkunastu minutach ratownicy wezwali na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego - Ratownik10.

Niestety o godzinie 16:20 mimo usilnych starań ratowników i kilkudziesięciu minut reanimacji, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon traktorzysty.

Informacje pochodzą ze strony Strzyżow998. Na miejscu pracowali również strażacy z OSP Frysztak, od których czekamy na informacje z dzisiejszego zdarzenia w Kobylu.

AKTUALIZACJA 19:45
Opis zdarzenia od strażaków z OSP Frysztak

W Kobylu w lesie doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem traktorzysty. Po informacji że poszkodowany został wyciągnięty z pod maszyny, zabraliśmy zestaw PSP R1 i AED i ruszyliśmy w kierunku zdarzenia. Po dotarciu na miejsce przejęliśmy resuscytacje i podłączylismy AED. Urządzenie po przeprowadzeniu analizy wykonało defibrylcję i następnie powrócilismy do zabiegów resuscytacyjnych. Po przybyciu ZRM S5 STRZYŻÓW I PSP JRG STRZYŻÓW wspólnie prowadziliśmy działania. Zadysponowani został również zespół LPR RATOWNIK 10. Po ponad godzinie walki o życie poszkodowanego lekarz ZRM S5 stwierdził zgon.
Siś :
JRG PSP STRZYŻÓW
OSP FRYSZTAK
ZRM S5 [R2001] STRZYŻÓW
POLICJA
LPR RATOWNIK 10- przylot w okolice miejsca Ale nie brał już udziału w akcji
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz