Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Uwaga! Remont - zamknięta droga.

Od dziś 13 września do 1 października w godzinach 7:00 - 17:00 będzie zamknięty odcinek drogi w Gliniku Dolnym od Hurtowni "Tajfun" do mostu na potoku Glinik obok masarni "Stara Wędzarnia".

Zamknięcie odcinka spowodowane jest remontem drogi Frysztak - Glinik Dolny - Glinik Średni - Glinik Górny - Gogołów - Jaszczurowa.


Wszystkich kierowców w miarę możliwości w godzinach zamknięcia drogi prosi się o korzystanie z innych dróg do swoich domów i posesji.

Za wszystkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - można przeczytać w ogłoszeniu Urzędu Gminy Frysztak

Skan ogłoszenia wydanego przez Urząd Gminy pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

24 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Bardzo dobrze, że Pan Wójt załatwił pieniądze na tę drogę. Remont był naprawdę potrzebny. I chciałbym dodać jeszcze prośbę do pana ogolonego aby nie wciskał, że to jego zasługa. Przyszedł czas na to że chyba wszyscy mamy dość wszelkich krętactw i podstępów że o politykowaniu nie wspomnę. Tak to już jest że przez szereg rozmijających się informacji traci się wiarygodność. Pozdrawiam wszystkich i Panie Wójcie czekamy na uliczki we Frysztaku, słyszałem że już niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Wójcie droga potrzebna. Dobra decyzja ponieważ dużo osób tam jeździ. Więcej takich inwestycji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze jedna kwestia dotycząca orlika w Lubli. Dowiedziałem się że Wójt znalazł pieniądze unijne na orlika dla szkoły to fajnie bo klub też skorzysta tylko dlaczego chodzą słuchy że radni z Lubli są przeciwko wójtowi. Dlaczego skoro on tyle dla Lubli robi. Jeśli tam powstanie orlik i SOSW też zrobi koło siebie to morze dla Strzelca też udałoby się zrobić sztuczną trawę.
  I na koniec coś niepokojącego słyszałem że przewodniczący chce łączyć straże pożarne, jednostki i szkoły. Mimo, że przybywa dwie klasy to ponoć twierdzi że jest na tyle mało dzieci że trzeba i tak łączyć klasy i szkoły bo z rocznika w którym będzie czworo dzieci nie da się stworzyć klasy więc łączenie klas i szkół jest jedynym rozwiązaniem.
  Jeśli tak się stanie to w naszej gminie grozi zagłada, pewnie publicznie powie co innego ale słyszałem z dobrego źródła że plany są inne niż głoszone oficjalnie. To jest dorobek naszego życia i jeśli to prawda to, prosimy wójta o ratunek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiany nie tylko na drogach, w gminie.
  1. A może te zmiany Frysztaka trzeba wesprzeć ? o łączeniu jednostek słyszałem po leciu OSP i jestem za.
  Lubla, Twierdza i Widacz jako jedna jednostka
  Frysztak, Kobyle, Pułanki druga jednostka
  Cieszyna, Stepina, Gogołów trzecia jednostka
  Gliniki Górny, Dolny i Średni czwata jednostka
  Sprzedane budynki i sprzęt przyniósłby dochody a brak wydawania pieniędzy na sprzęt i obiekty dałby spore oszczędności. Nie wiem po co Wójt trzyma tyle straży.
  2. Szkoły i oświata. Wiadomo, że dzieci nie ma i nie będzie a dodatkowe dwie klasy w małych miejscowościach nic nie dadzą bo choćby było po 40 klas podstawówki to i tak jako bezdzietne nie dadzą ani jednej dodatkowej godziny lekcyjnej, a tam gdzie gimnazja to jeszcze tych klas ubędzie.
  Efekt będzie po połączeniu Cieszyny i Glinika Górnego z Frysztakiem, a Stępnie z Gogołowem. Dzieci i tak muszą dojeżdżać. Utrzymywanie etatów nauczycieli jest kosztowne a pedagodzy zarabiają sporo pieniędzy, nie wiem, dlaczego wójt nie nakazał jeszcze tworzenia stowarzyszeń? Obnizyło by to koszty zarobków nauczycieli.
  Zamiast krytykować kogoś kto ma nowy pomysł na zmiany to zastanówcie się czy oszczędzanie nie przyniesie lepszych efektów. Budynki po szkołach można sprzedać przez co nie trzeba będzie ich utrzymywać.
  Ja jestem za proponowanymi zmianami. Nie można bać się mówić o tym głośno, te zmiany musza przyjść. Wójt nie potrzebnie trzyma wszystkie struktury i etaty i dmucha i chucha na wszystkich zamiast wprowadzać oszczędności i zlikwidować to co jest niepotrzebne. Najwyższy czas zmienić coś.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak też słyszałem że maja być wprowadzane oszczędności poprzez likwidację. Zlikwidujcie straż i szkoły a potem zlikwidujmy jeszcze zakład komunalny a ścieki puśćmy do Wisłoka (kupa jest ekologiczna, potem gok, gosir i bibliotekę po co dzieci kształcić, uczyc czytać, wychowywać i dbać o ich zdrowie. Za te oszczędności kupmy deski i gwoździe i zacznijmy zabijać gminę dechami od każdej strony. Wszystkie gminy inwestują i się rozwijają a nasi maja pomysł na to aby zatrzymać wszystko co jeszcze działa działa. Z oszczędzonych funduszy wykosimy nasypy kolejowe i rowy przy drodze aby tym co będą wyjeżdżać zapadł ładny widok w pamięci. Trzeba wybrać w końcu radę i ludzi co ma koncepcje rozwoju a nie likwidacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze że wreszcie ruszają drogi i parę rzeczy jeszcze się kręci i rozwija ale mam jedno wielkie ale, taki żal do tych co wybraliśmy ponieważ informacja która wypływa od tych co powinni tworzyć jedność jest straszna i zatrważająca.

  Dlatego moim zdaniem zmiany należy zacząć od wymiany człowieka na stanowisku przewodniczącego. Myślę że szybko zakończą się intrygi. Wszystko jedno kto nim będzie i z jakiego ugrupowania ważne jest to aby to był człowiek który budzi poczucie zaufania i daje poczucie stabilizacji.

  Uważam też że żadna osoba która postrzegana jest jako z natury fałszywa nie powinna pełnić żadnych ważnych funkcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze że wreszcie ruszają drogi i parę rzeczy jeszcze się kręci i rozwija ale mam jedno wielkie ale, taki żal do tych co wybraliśmy ponieważ informacja która wypływa od tych co powinni tworzyć jedność jest straszna i zatrważająca.

  Dlatego moim zdaniem zmiany należy zacząć od wymiany człowieka na stanowisku przewodniczącego. Myślę że szybko zakończą się intrygi. Wszystko jedno kto nim będzie i z jakiego ugrupowania ważne jest to aby to był człowiek który budzi poczucie zaufania i daje poczucie stabilizacji. Poza tym ćwierć wieku to już chyba wystarczy

  Uważam też że żadna osoba która postrzegana jest jako z natury fałszywa nie powinna pełnić żadnych ważnych funkcji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że nikt o zdrowych zmysłach nie dopuści do reformy oświaty czy kultury człowieka, który nawet nie ma wyższego wykształcenia.
  Zmieniać może ktoś kto przeszedł wszystkie stopnie edukacji i ma ogólny pogląd na kształcenie, a nie ktoś kto ma wygórowane mniemanie o sobie.
  A jak nie będzie wyjścia to zaczniemy strajkować. w przyszłości trzeba głosować na człowieka, a nie partię polityczną bo samorząd to nie sejm. A jest wielu ludzi którzy zmieniają legitymację partyjną na te która jest na fali i tym samym trzyma się wiele lat blokując innych, którzy pracowaliby o wiele lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie administratorze a gdzie blokowanie postów nie związanych z tematem. Czy może to dotyczy tylko niewygodnych komentarzy dla właściwej opcji?

  OdpowiedzUsuń
 10. Pragnę zauważyć, że w historii samorządu frysztackiego to obecny wójt zlikwidował szkoły w kilku miejscowościach m.in. Huta Gogołowska, Chytrówka, Twierdza, Pułanki, Kobyle, Glinik Średni i Dolny, a pis żadnej. To wójt odbiera pieniądze strażą, a pis dodaje (w ciągu dwóch lat rządów pojawił się samochód w Frysztaku, a także będzie w Pułankach). Wobec powyższego należy chyba wymienić wójta a nie przewodniczącego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego administrator ma blokować, to, co myślą mieszkańcy? Jest wolność słowa i czasem warto wiedzieć, jakie zdanie mają ci, co tutaj całe życie mieszkają, uszanuj to pan. Panie administratorze to dotyczy przyszłości gminy pod każdym względem, więc jest to na temat.
  To, co nie wolno nam już pisać, co myślimy panie FAKTY??? Dzielisz ludzi na „opcje” zapomniałeś, że my jesteśmy ludźmi, a nie partią polityczną, nie bierzesz pod uwagę, że większość osób ma ważniejsze priorytety w życiu niż politykowanie. Człowieku straciłeś kontakt ze światem ludzi żywych. Żyjemy tu i jest nam ciężko, a wy tylko polityka i polityka. Potrzebujemy ludzi pracy a nie polityków, którzy chcą zostać przy korytku i dla propagandy sprzedaliby ojca i matkę.

  OdpowiedzUsuń
 12. FAKTYNIE podam pewną różnicę Wójta wybrała większość ludzi składających się ze wszystkich miejscowości, a przewodniczącego kolesie z jednej kliki (7 albo 8 osób). Więc nawet nie porównuj porównywać. Gdyby trzeba było skonsultować wybór przewodniczącego ze społeczeństwem to jestem przekonany, że ten człowiek z pewnością nie pełniłby tej funkcji ponieważ raczej nie ma najlepszej opinii o sobie.
  Chciałbym zauważyć, jeszcze że rządzi Wójt, to on jest gospodarzem gminy i od niego zależą wszystkie inwestycje! On załatwia pieniądze i to nie tylko na samochody, kształtuje to, co się dzieje, rozlicza wnioski, podpisuje umowy itp.
  Wiecie ile wójt już załatwił samochodów?, kilkanaście, straże funkcjonują tak dobrze dzięki niemu, dzisiaj to chluba gminy. Co do szkół to pamiętam, że szkoły zostały zamknięte w porozumieniu z mieszkańcami, rodzicami i nauczycielami, a nie w ramach jakiś oszczędności? Na dzieciach się nie oszczędza Panie FAKTY i to ani w nawiązaniu do szkół, straży, ani kultury, ani sportu ani żadnej innej przyczyny, a i tak jest ich mało w gminie.
  Zagalopowałeś się cię człowieku. A chwalenie się cudzą pracą jest dla mnie obrzydliwe i niemoralne.

  OdpowiedzUsuń
 13. A rada składa się z mieszkańców gminy, a nie klubu jednej partii, tylko kilkunastu ludzi, którzy żyją pośród nas i chcą rozwijać biedną podkarpacką gminę. Jest wśród naszej społeczności sporo takich osób i to nie tylko w radzie, ich też mamy sklasyfikować na opcje?? Może nauczycieli też sklasyfikujemy na partie polityczne i strażaków, a może sklasyfikujmy dzieci na partie polityczne. A może jak się będzie palić u zwolennika Korwina to strażacy z PISu nie wyjadą do akcji, a jak zaleje kogoś z PISu to Nowoczesna nie odpompuje mu wody!. A może nauczyciele z PSLu nie będą uczyć dzieci, których rodzice sympatyzują z SLD. Żenada, wstyd i porażka, gmina to nie partyjne układy, ani transakcje wiązane o podłożu politycznym tylko życie i gospodarka. Legitymacje partyjne pokazujcie sobie na partyjnych imprezkach i zacznijcie wreszcie pracować, a nie przechwalać się tym czego nie zrobiliście.
  Poza tym jaki PIS? To ten sam człowiek, który był 2,3,4,5,7,9,15 czy 20 lat temu tylko barwy zmienia. Z mieszkańców chcecie głupków zrobić czy co ?


  OdpowiedzUsuń
 14. Nie wiem dlaczego gość nazwał się FAKTY przecież przekazuje mity. Wszyscy pamiętamy historię i wiemy że człowiek którego broni uczestniczył w likwidacji szkół jako radny, tak czy nie ?. Pewnie pod inną łatką polityczną i może dlatego teraz udaje że go to nie dotyczy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zastanawiam się jeszcze czy FAKTYNIEMITY pisze w godzinach pracy czy ma własną firm przykładowo instalacyjno budowlaną :-) Ale czasy, trzeba bronić samego siebie ale cóż kto mieczem walczy ten od miecza ginie. Mamy dość tego co się dzieje, mamy dość układów i układzików, mamy dość tych co od kilkudziesięciu lat funkcjonują i kilkadziesiąt lat obiecują zmiany, a potem kończą się wybory i odnowa obiecują zmiany, a zmieniają tylko ugrupowania i sposób działania aby kolejny raz przechytrzyć. Ile tak jeszcze ma być. Leśne dziatki nich wreszcie odejdą.
  Dołączam do wszystkich, którzy uważają, że na pewnych stanowiskach standard wyższego wykształcenia jest obowiązkowy. W zarząd gmin wchodzi oświata, wychowanie, kultura. Ktoś kto ma o tym decydować musi być osobą wykształconą, z ogładą, obyciem i prezencją.

  OdpowiedzUsuń
 16. Po pierwsze Administrator strony sam stwierdził, ze posty nie związane z artykułami będą usuwane. Dlatego zwróciłem na to uwagę i wysnułem swoje wnioski.
  Po drugie to Wójt nie jest taki wspaniały, jeżeli sami piszecie, że wam się żyje ciężko, w końcu 16 lat miał władzę absolutną, i powinien wygrać wybory nie 60 głosami, a miażdżącą przewagą.
  Po trzecie szkoły zostały zlikwidowane dla oszczędności przez Wójta, bo jakie dobro płynie dla nich z faktu, że chodzą do klas przeludnionych we Frysztaku. Pewnie tyko takie, że rzadziej są wzywani do tablicy i mniej się nauczą.
  Proszę o napisanie gdzie trafiło te kilkanaście samochodów załatwionych przez wójta.
  Śmiem twierdzić, że układy występują po stronie SiG i mogę podać przykłady jak poprosicie.
  Nazwałem się Fakty, ponieważ odwrotnie do was posługuje się faktami anie epitetami, wymyślonymi historiami, itp.
  Co się tyczy wykształcenie wyższego by sprawować odpowiednie funkcje, to znam wiele osób, które mają wykształcenie średnie i niższe i mają więcej ogłady, obycia od niektórych magistrów w naszej gminie.

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Jak masz takie FAKTY to powiedz o swoich układach w Urzędzie Marszałkowskim i napisz kto tam pracuje, czyje rodziny i z jakich transakcji wiązanych.

  2. Żaden wójt nie ma władzy absolutnej bo ma radnych i przez te 16 lat ten człowiek, którego bronisz był radnym. Głosował za wszystkimi uchwałami to znaczy, że się z nimi zgadzał, a jak się nie zgadzał, a głosował to teraz powinien oddać dietę za 16 lat bycia radnym. Bo znaczy, że był tam zbędny, a w tym czasie, ktoś inny mógł wnieść coś ważnego w rozwój samorządu.

  3. Osobiście uważam, że wójt wygrał miażdżąco bo trzeci raz z tym samy gościem. Mimo minionych 16 lat ludzie nadal mu ufają. A przewodnicząc y jest zaledwie rok, a wygląda, że większość ludzi ma już serdecznie go dość.

  4. Co do straży to działają w takim wymiarze dzięki wójtowi i strażacy o tym wiedzą. Ten FAKT nie wymaga obrony.

  5. Co do szkół to nauczyciele wiedzą, że wójt zrobił wszystko aby nadal mieli pracę, a dzieci zabezpieczony dojazd.

  6. Co do magistrów to się zgadzam, magister, magistrowi nie jest równy ale ci bez ogłady i wiedzy nie pchają się 20 rok do korytka tak jak ty.
  Jak może człowiek bez wykształcenia rządzić dyrektorem szkoły, który ukończył studia, nauczycielami po studiach z rodzicami po studiach. Jak on ma mówić o zmianach systemu oświaty jeśli sam jest niedokształcony. Nie ma autorytetu, to aż kole w oczy.

  OdpowiedzUsuń
 18. Bajka o logice.
  Wyobraźmy sobie, że w gminie gdzieś na podkarpaciu jest człowiek, co ma firmę, nazwijmy ją instalacyjno-budowalną. Powiedzmy, że ma ją już wiele lat, może 15 może 20, nieważne, po prostu długo. Przez cały okres działalności nie zatrudnił ani jednego człowieka, nie zmodernizował firmy, działa na starym sprzęcie i starymi metodami. Nie napisał, żadnego wniosku unijnego, ani nie rozliczył żadnej dotacji aby rozwinąć działalność. Działa bo działa, ale naprzeciw innych przedsiębiorców wypada bardzo marnie, a roczne dochody nie są zbyt imponujące. Jest wielu ludzi, którzy wyrażają się o nim negatywnie i nie uważają go za dobrego fachowca w swojej branży. Przez wiele osób jest traktowany jako dwulicowy.
  A teraz wyobraźcie sobie, że Wy zakładacie taką samą firmę ale z braku czasu szukacie menadżera, który by ją wam rozwinął, szukał dotacji i zarządzał tak aby dawała dochody, rozbudowywała się i cieszyła wysoką popularnością i nienaganną opinią.
  I teraz pytanie czy wzięlibyście sobie za menadżera tego człowieka, który przez ćwierć wieku nie umiał zadbać o własny interes. Z pewnością nie, bo jeśli nie zadbał o swoje pieniądze to o Wasze tym bardziej nie zadba. Jeśli przez całe życie nie napisał wniosku unijnego dla siebie do dla Was też nie napisze i nie będzie umiał go rozliczyć nawet gdybyście napisali za niego. Jeśli nie rozwijał się zgodnie z techniką i postępem do dla was też się nie rozwinie. Jeśli zatrzymał się te 20 lat temu to teraz nagle się nie zmieni.
  To powiedzcie mi w takim razie dlaczego taki człowiek miałby zarządzać waszymi podatkami, bo ja tego nie rozumiem. Mówi jak on to zmieni wszystko w lepsze, to dlaczego nie zmieni swojej firmy ? Będzie reformował, to dlaczego nie zreformuje swojej firmy ? Pędzie ściągał pieniądze z unii to dlaczego nie ściągnie dla siebie tak jak inni właściciele firm. Ma znajomości, to dlaczego nie potrafi ich wykorzystać dla dobra swojej firmy. Będzie tworzył miejsca pracy, dlaczego tego nie robi tego w swojej firmie.
  Wiecie dlaczego, bo nie umie, bo gdyby umiał to miałby rozwiniętą działalność zarabiał tak jak inni przedsiębiorcy, miałby zatrudnionych ludzi co pracowaliby dla niego i nie tkwiłby w pieniądzach podatników za marną dietę. Można powiedzieć ale coś próbuje, to dobrze, że próbuje ale to nie zmienia faktu, że nie nadaje się na rządzenie naszymi pieniędzmi, bo po prostu pokazał, że nie umie tego robić.
  Więc jak staniecie przed wyborami i będziecie się zastanawiać czy oddać głos na takiego człowieka, to zamknijcie oczy i pomyślcie czy chcielibyście aby on zarządzał waszymi prywatnymi pieniędzmi. Jeśli uznacie, że nie bo prywatnie byście mu nie zaufali to oddajcie głos na kogoś innego, bo w gminie zarządza się właśnie waszymi pieniędzmi z podatków. A może dzięki takiej decyzji i wam będzie lepiej, bo jest wielu młodych, którzy wiedzą jak się rozwijać i jak rozmnożyć wasze pieniądze. Nie dajcie sobie wmawiać, że ten co przez dwadzieścia lat nie rozwinął swojej firmy i przez 20 lat był w samorządzie nagle zmieni sposób działania. Gwarantuje, że nie zmieni i nie rozwinie już nic, jedynie co można zrobić to mu ładnie podziękować, tak jak ja dziękuję za uwagę. Proszę się nie obrażać ale takie są FAKTY A NIE MITY. I nie tłumaczcie, że nagle stanie się cud, bo się nie stanie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałbym się zwrócić do nauczycieli, strażaków i pracowników gminny i jednostek.
  Na początku w dyskusji wspomniano, że opcja przeciwna wójtowi na czele z tym jakimś przewodniczącym chce łączyć szkoły, straże i jednostki. Z opisu wynika, że znikną szkoły w Stępinie, Cieszynie, i Gliniku Górnym. Tak samo straże zostaną połączone więc część remiz zostanie zlikwidowanych, FAKTYNIEMITY twierdzi, że wójt też likwidował i było dobrze, to według mnie znaczy, że tym samy tak jakby potwierdził te plany rady pisu .
  Połączenie jednostek, szkół i straży łączy się z nowymi pustostanami do utrzymywania albo wyprzedawaniem mienia. Gdyby było inaczej napisałby, że to nie prawda a on broni słuszności tej sprawy, że tak można bo wójt też likwidował szkoły. Ja osobiście mam tylko nadzieję, że Wójt teraz do tego jednak nie dopuści.
  FAKTNIEMITY pewnie będzie się chciał z wszystkiego wycofać ale myślę, że to już chyba za późno, czy aby prawda wyszła na jaw?. Zastanawiam się tylko w takim razie po co ta sala w Stępinie skoro z góry rada planuje zamknięcie tej szkoły?. No ładnie wyszło, przez przypadek ale wyszło. Ciekaw jestem gdzie znajdziecie tyle etatów dla nauczycieli i czy będziecie zwalniać ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 20. I jeszcze jedno błagam was, powiedzcie Siwemu, chudemu żeby przestał opowiadać te głupoty, które szerzy bo myślę, że on sam już chyba nie może ich znieść. Naprawdę tym to są już zmęczeni wszyscy myślę, że nawet koledzy mają go powyżej uszu. To jest jakaż masakra.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie realisto ja nie mam żadnych układów w UM i tylko wiem, że tam pracuję były kandydat na wójt. Co do rodzin, to zadam pytanie gdzie pracuje rodzina wójta?. Po drugie przez 16 lat wójt i jego większość w radzie mogli zrobić co chcieli i odpowiadają za stan obecny, a jeżeli nawet przewodniczący był przeciw to jego głoś w takiej sytuacji się nie liczył. Co do wygranej wójta miażdżąco to przypominam że przegrał w pierwszej turze, a w drugiej wygrał 3% jak dobrze to liczę. To chyba nie jest taka miazga z tak "słabym" kandydatem jak pan mówi. Co do strażaków i nauczycieli to są takie osoby, wbrew temu co pan mówi, które "lubią" wójta na swój sposób. Co do magistrów to podtrzymuję, że wielu ludzi z maturą jest więcej "wartych" niż naszych magistrów.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie bajkopisarzu od środków unijnych nadmieniam, że nasz wójt i jego magistrowie polegli na tym polu. Kosztowało to gminę 1,6 mln zl. Proszę nie pisać tylko, że to w wyniku donosu, bo to jest śmieszne, i stawia wójta i jego pracowników w jeszcze gorszym świetle. Ponieważ jak to już nieraz na tym forum twierdzono donos został złożony przez "maturzystów", co powoduję, że wiedzą oni jak ogłaszać przetargi w odróżnieniu od pracowników UG, którzy się tym zajmują. Z tego wynika, że albo donosu nie było (na 100% - zwykła kontrola projektu unijnego), albo był (0%)i w takiej sytuacji nasi magistrowie są nic nie warci, od mniej wykształconych maturzystów.

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie ZONG proszę zacytować moją wypowiedz, gdzie insynuowałem, że będą likwidowane szkoły i straże. Bardzo proszę bo ja nie pamiętam. Jedynie napisałem prawdę w poście o treści:
  Pragnę zauważyć, że w historii samorządu frysztackiego to obecny wójt zlikwidował szkoły w kilku miejscowościach m.in. Huta Gogołowska, Chytrówka, Twierdza, Pułanki, Kobyle, Glinik Średni i Dolny, a pis żadnej. To wójt odbiera pieniądze strażą, a pis dodaje (w ciągu dwóch lat rządów pojawił się samochód w Frysztaku, a także będzie w Pułankach). Wobec powyższego należy chyba wymienić wójta a nie przewodniczącego.
  Jak wójt likwidował szkoły to panowie pewnie klaskali jak to jest super, jakie to oszczędności, a teraz na podstawie jakiś plotek, które sami pewnie puścili stali się obrońcami nieistniejącej sprawy.Taki frysztacki KOD. Gdzie byliście wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam.
  Forum frysztak24 po kilku dniach przerwy technicznej związanej z pracami informatyków zaczęło ponownie działać.

  Od tego momentu wszystkie komentarze niezwiązane bezpośrednio z artykułem - postem - nie będą publikowane.

  Pozdrawiam i zapraszam na forum frysztak24

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad