Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Międzynarodowa nagroda dla nauczyciela z SP Frysztak.

Miło nam poinformować o szczególnej nagrodzie - prestiżowym międzynarodowym tytule fotograficzny, który otrzymał Pan Tomasz Okoniewski, zawodowo nauczyciel w Szkole Podstawowej we Frysztaku, prywatnie, wielki pasjonat fotografii.

Pan Tomasz jest pierwsza osobą z okolic z tym tytułem:)

Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej FIAP z siedzibą w Paryżu (Fédération Internationale de l’Art Photographique) - tytułu „Artiste FIAP” - międzynarodowego artysty FIAP (AFIAP) nadała Panu Tomaszowi Okoniewskiemu.

FIAP jest międzynarodową federacją, której członkami są krajowe stowarzyszenia fotograficzne. Jest jedyną międzynarodową organizacją fotograficzną, która została uznana i jest reprezentowana przez UNESCO. FIAP zrzesza organizacje fotograficzne z ponad 85 krajów członkowskich i reprezentuje interesy prawie miliona fotografów. Celem FIAP jest promocja sztuki fotografii we wszystkich jej aspektach oraz wspieranie wszelkiego rodzaju imprez fotograficznych. Tytuły FIAP nadawane są w celu uhonorowania wybitnych osób w dziedzinie fotografii, są to najwyższej rangi tytuły jakie może otrzymać fotograf. Prace fotografa prezentowane w procesie nadawania tytułu stają się częścią artystycznego dziedzictwa FIAP. To niezwykle wielki zaszczyt znaleźć się w tak szacownym gronie.
Naprawdę super wiadomość. Pierwszy tak prestiżowy międzynarodowy tytuł dla fotografa z Krosna i okolic. Wciąż niewielu Polaków posiada ten tytuł, stąd zdarzenie dla mnie wyjątkowe i niezwykłe wyróżnienie:) Oficjalne wręczenie dyplomów już wkrótce w siedzibie Fotoklubu Rzeczypospolitej w Warszawie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad