Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Święta na frysztackim rynku

W sobotę na frysztackim rynku odbyła się impreza "Święta, święta". Kiermasz ozdób i wypieków świątecznych, konkurs kół gospodyń wiejskich na najlepsze pierniki oraz koncert kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu młodych, zdolnych artystów.

Od godziny 10 na rynku we Frysztaku czuć było świąteczną atmosferę. W czasie imprezy młodzi wokaliści z Gminnego Ośrodka Kultury przybliżali przybyłym kolędy oraz świąteczne piosenki. Na straganach można było zakupić wspaniałe wypieki, swojskie jadło oraz cudowne ręcznie tworzone ozdoby świąteczne.

Przybyłych na frysztacki rynek gości odwiedził również święty Mikołaj, który rozdawał słodkości. Oczywiście tylko tym grzecznym :)

Młodzi mieszkańcy "lepili" bałwana - pomimo braku śniegu, organizatorzy zadbali o materiał na tą śnieżną postać. Dzieci tworzyły bałwana z starych gazet. Później można było zrobić sobie fotkę z bałwanem.R E K L A M A
-------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Dzieci z gminy Frysztak są wyjątkowo utalentowane. Byłem i podziwiałem piękne występy wokalno-taneczne. Stoiska przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich również wyglądały imponująco zwłaszcza, że towarzyszył im akcent zbliżających się świąt. Gratulacje bez wątpienia należą się organizatorom za pomysł i przeprowadzenie imprezy - mimo niskich temperatur atmosfera była gorąca.

    Frysztacki rynek tętniący życiem jest najpiękniejszy na świecie o każdej porze roku…

    Marek Armata

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad