ZUZANNA BRYCZEK po raz kolejny LAUREATKĄ Gali "Literatura i Dzieci – Nasze Pasje" w WDK Rzeszów.


W dniu 15 stycznia 2016 r. odyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursu "Literatura i Dzieci – Nasze Pasje" w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Swoje pasje uroczyście przedstawili laureaci inscenizacji, piosenki, recytacji oraz plastyki.

Zuzanna Bryczek uczestniczka koła plastycznego GOK Frysztak ubiegłoroczna zwyciężczyni "Literatury i Dzieci" w kategorii plastyka, również w tym roku okazała się najlepsza, tym razem za interpretację plastyczną wiersza Marii Konopnickiej " Pojedziemy w cudny kraj". Zuzia wykonała pracę w technice batiku, którą doskonali na zajęciach koła plastycznego w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.
Na konkurs do WDK Rzeszów wpłynęło ponad 600 prac z województwa podkarpackiego, w tym 75 z naszej gminy. Komisja zakwalifikowała do wystawy 101 dzieł, a wśród nich prace uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego we Frysztaku: Weroniki Mikuszewskiej pod kierunkiem P. Beaty Woźniak i Amelii Giery pod kierunkiem P. Renaty Konopackiej oraz Natalii Stasiowskiej z koła plastycznego GOK Frysztak.

Dziekuję i gratuluję Zuzannie – mojej ucznnicy oraz wszystkim dzieciom naszej gminy, które pokazały swoje pasje recytując, śpiewając i malując na poszczególnych etapach eliminacji Konkursu "Literatura i Dzieci – Nasze Pasje" oraz ich opiekunom artystycznym.

Dorota Wojtanowska
instruktor plastyk GOK Frysztak
R E K L A M A
-------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------