Ciężarówka w rowie - Frysztak - Bez utrudnień!

We Frysztaku na drodze wojewódzkiej 988 w bliskiej odległości sklepu Oszczędny Koszyk ul. Rzeszowska samochód ciężarowy wpadł do rowu. Nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy straży: GBA z JRG Strzyżów oraz SLRt z OSP Frysztak oraz policja.

Potrzebny będzie również ciężki sprzęt, podnośnik do wyciągnięcia samochodu ciężarowego z rowu. W tym czasie na pewno wystąpią utrudnienia z przejazdem na tym odcinku, prosimy o ostrożność i dostosowanie się do komunikatów strażaków, którzy będą kierować ruchem.

Cały czas zbieramy informacje i będziemy aktualizować wiadomość.

Masz zdjęcia, nowe ważne informacje, pisz redakcja@frysztak24.pl
Więcej zdjęć na stronie OSP Frysztak - Facebook - link, kliknij tu!

AKTUALIZACJA 16.01.2017 godzina 13:45
Bez utrudnień na ulicy rzeszowskiej. Zakończyła się akcja strażaków i innych służb ratowniczych.

AKTUALIZACJA 16.01.2017 godzina 13:45
Info z KPP w Strzyżowie:
Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło we Frysztaku. Samochód ciężarowy zjechał z jezdni i przewrócił się do rowu. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Rzeszów – Jasło odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 10 we Frysztaku, na drodze wojewódzkiej 988, relacji Rzeszów-Jasło. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego marki Man chcą uniknąć zderzenia z samochodem osobowym, który zjechał na jego pas ruchu, zjechał na pobocze, a następnie do rowu.

Policjanci kierują w tym miejscu ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.00.

INFO i FOTO: KPP Strzyżów

AKTUALIZACJA 16.01.2017 godzina 13:22
Informacji od portalu Strzyżów988 na temat dzisiejszego zdarzenia: Pojazd ciężarowy który uległ wypadkowi przewoził olej silnikowy. Dwie 200 litrowe beczki oleju silnikowego zostały rozszczelnione. Na miejsce zadysponowano dodatkowo SLRr, SLKw oraz przyczepkę ze sprzętem do ratownictwa chemicznego. Trwają działania mające na celu zabezpieczenie uszkodzonych zbiorników oraz rozlanej substancji. Na miejsce zadysponowano SCRd z JRG Krosno.

AKTUALIZACJA 16.01.2017 godzina 11:55
Trwa akcja wyciągania samochodu ciężarowego z rowu przez specjalistyczny podnośnik. Droga w tym momencie może być zablokowana całkowicie.

AKTUALIZACJA 16.01.2017 godzina 11:06
W tym momencie w miejscu zdarzenia został wprowadzony ruch wahadłowy. W tym momencie strażacy zabezpieczają olej, który był przewożony w ciężarówce. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Mapa z możliwościami objazdów miejsca zdarzenia