Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Konstruujemy bolid na "II frysztacki zjazd na byle czym i byle jak"

I frysztacki zjazd na byle czym i byle jak wygrała ekipa Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju
Wszyscy zapewne kojarzycie akcje typu lot na byle czym, pływanie na byle czym, itp. My będziemy, z okazji zimy i śniegu oczywiście, zjeżdżać na byle czym. Po paru latach przerwy, zimy ostatnio nas nie lubiły zapraszamy na "II frysztacki zjazd na byle czym i byle jak".

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej niesamowite zabawie - macie 2 tygodnie aby skonstruować bolidy nie z tego świata,  niepowtarzalne, nieziemskie. Zgłoszenia w zabawie przyjmuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, osobiście lub telefonicznie 17 2777 111.

Zbierzcie ekipę, budujcie indywidualnie lub rodzinnie - to nie ważne, ważne żeby zgłosić swój udział, skonstruować ciekawy śnieżny pojazd i przyjść na "II frysztacki zjazd na byle czym i byle jak". 

"II frysztacki zjazd na byle czym i byle jak" odbędzie się 29 stycznia (niedziela) pożegnajmy na wesoło ferie 2017.  Dla najlepszych bolidów i przejazdów organizator przewidział nagrody, puchary, dyplomy, ale nie o to w tym chodzi. Zjazd na byle czym to przede wszystkim wspaniała zabawa na świeżym powietrzu. 

"II zjazd na byle czym i byle jak"
29 stycznia (niedziela)
początek godzina 14:00
miejsce zjazdów: Glinik Dolny "BLOKI" górka u Pana Grześka Wnęka (100 metrów od "bloków)

Do dzieła!

W przypadku małego zainteresowania impreza może się nie odbyć - więc organizatorzy liczą na duże zainteresowanie i bajeczną zabawę podczas II zjazdu na byle czym :)

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawny. Najlepiej zabrać wszystkich na śnieżny wehikuł i zjechać wspólnie! Regulamin "II zjazdu na byle czym i byle jak" na stronie organizatora GOSiR Frysztak - link kliknij tu.

Jeśli jeszcze nie jesteście pewni swojego udziału zapraszamy do oglądania skrótu z I zjazdu na byle czym, który obył się 11 lutego 2013 roku

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Mamy już pierwsze 3 zgłoszenia - zapraszamy :-)
    Zapisy w biurze GOSiR - ul. Sportowa 30 lub telefonicznie 17 2777 111

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad