NIE BYLE JAKA ZABAWA W NIETYPOWYCH POJAZDACH - FRYSZTAK 2017 / filmy i foto


"Frysztacki Zjazd na Byle Czym i Byle Jak" jest niczyim innym jak białym szaleństwem w nie byle jakim  wydaniu. W niedzielę 29.01.2017 r. odbyła się druga edycja tej zakręconej imprezy. W tegorocznym zjeździe udział wzięło 22 zawodników zrzeszonych w 7 ekipach.
Za całym wydarzeniem oczywiście stało propagowanie aktywnego wypoczynku - ruch, śmiech i świeże powietrze to zdrowie w naturalnym wydaniu... 





Aby wziąć udział w zawodach trzeba było mieć, pomysł, wykonać pojazd i umieć się zaprezentować. Do budowy niepowtarzalnych maszyn konstruktorzy wykorzystali różne materiały i nietypowe techniki łączenia.  Kto był mógł się przekonać, że  pomysłowość i sposób prezentacji przerósł nasze oczekiwania i nie było to byle jakie zaskoczenie ...  




Zjazd na byle czym to zdrowa dawka humoru nie tylko dla uczestników ale także i obserwatorów. Uczestnikami śnieżnej zabawy były osoby, które potrafią śmiać się z siebie i cieszyć z sukcesu rywali. Wszyscy zadbali o to aby dostosować stroje do swoich wehikułów oraz o to abyśmy mogli wszyscy dobrze się bawić. 




Na zakończenie imprezy odbyła się dekoracja konstruktorów i zawodników oraz wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. 

Skład komisji sędziowskiej:
Urszula Capiga
Tomasz Stadnicki
Marek Armata




Oficjalne wyniki. 
KATEGORIA: Efektowny i śmieszny wygląd pojazdu oraz finezja zjazdu:
Wyróżnienie: GANG PLUSZAKÓW
Martyna Grygiel i Zuzia Armata
Miejsce I: 
TURBOLOT
Weronika Mikuszweska i Piotr Mikuszwski
Miejsce II:
SP-ODLOT
Dominik Nowak i Andrzej Jakubasz
Miejsce III:
DAMA DWORU
Grzegorz Banek i Paweł Banek

KATEGORIA: Najzabawniejsza i najfajniej przebrana załoga:
Miejsce I: 
PĘDZOWINO
Magdalena Śliwka, Agnieszka Buba, Ilona Pałys, Monika Urbanek, Maciej Płoucha, Mariusz Marczak, Jacek Pałys, Łukasz Fąfara
Miejsce II:
SNOŁ WINKS
Joanna Bystrańska, Tomasz Bystrański, Tomasz Omachel, Mateusz Kępa,
Miejsce III:
MISJA NA MARSA
Michał Rudy, Michał Krystyniak


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzone niedzielne popołudnie oraz za niepowtarzalną atmosferę naładowaną pozytywną energią. Podziękowania kierujemy także do licznie zgromadzonej publiczności, która dopingowała zawodników i nadała imprezie profesjonalny wymiar.
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Wnękowi z "wypożyczenie" górki :-) Wielkie podziękowania dla Pani Joanny Pasek za udostępnienie zdjęć i dla Pana Pawła Matusza (PaJo Slma) za udostępnienie filmu.


Mamy nadzieję, że pozostawiony optymizm pozostanie z nami do końca zimy... Już dzisiaj zapraszamy do udziału w "III Frysztackim Zjeździe na Byle Czym i Byle Jak" w 2018 r.

Galeria zdjęć Pani Joanny Pasek - kliknij tu 



Film autorstwa Partnera medialnego www.frysztak24.pl 




-----------------

Film autorstwa PaJo Slma



Opracowanie
Marek Armata