Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

25 Finał WOŚP we Frysztaku - posumowania i podziękowaniaWielka Orkiestra Świątecznej Pomocnej kręci się już 25 lat, a my mieszkańcy gminy Frysztak razem z nią. A robimy to we Frysztaku już od 8 lat. Do tej pory udało nam się zebrać i przekazać na konto Fundacji WOŚP ponad 100 tysięcy złotych.
Tegoroczny Finał należy do najbardziej udanych - podczas charytatywnego Balu Na 100 Par, zabawy choinkowej w ZS w Gogołowie oraz kwesty ulicznej mieszkańcy Frysztaka przekazali potrzebującym rekordową kwotę łącznie 21274,27 zł!
Współpraca. To słowo - klucz do sukcesu. Mamy to szczęście, że nasze zaproszenie do współpracy przyjęli ludzie odważni, pracowici i odpowiedzialni. W takim gronie nie ma rzeczy niemożliwych!!!
Dziękujemy Współorganizatorom: Pani Dyrektor Agacie Wyciślak i pracownikom SOSW we Frysztaku, Panu Dyrektorowi Markowi Armacie i Pracownikom GOSiR Frysztak, Prezesce oraz członkiniom Stowarzyszenia Kobiet Ziemi Frysztackiej – Bogusławie Mikuszewskiej,  Pani Władysławie Dereś, Agacie Braczyk, Bogusi Wronie, Anicie i Klaudii Mikuszewskim oraz Pani Marcie Kostur za pracę podczas balu.
Dziękujemy sponsorom: Panu Janowi Wnękowi - Prezesowi PW Wenta Sp. z o.o., Panu Tomaszowi Mikuszewskiemu – Mikuszewski & S-ka Stacja Kontroli Pojazdów oraz z Auto złomu w Cieszynie. Agnieszce i Piotrowi Tuleja, właścicielom Neo Design. Dziękujemy za wsparcie i patronat honorowy Wójtowi Gminy Frysztak Panu Janowi Ziarnikowi.
Dziękujemy też wszystkim, którzy przekazali przedmioty na licytację: Magdalenie Malikowskiej - Pod Dziedzicem - Wyciągi narciarskie w Gogołowie, Panu Janowi Wnękowi, Annie Dunaj, Annie Miśkowicz, GOSiR Frysztak, OSP Frysztak, Leszkowi Szczęchowi, Pani Teresie Bubie, Panu Ryszardowi Srebrnemu. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy brali udział w licytacji. Licytacja była zażarta, a jej wynik to kwota 2610,10 zł.
Podziękowania kierujemy także do organizatorów wośpowej zabawy choinkowej w szkole w Gogołowie i do wspaniałych opiekunów naszych gogołowskich Wolontariuszy, Państwu Niekowalom, Pani Joannie Pasek oraz innym :)

Dla nas współpraca z Wami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to przyjemność i zaszczyt. Świadomość, że niesiemy pomoc bezbronnym – tym najmłodszym i najstarszym, daje jeszcze więcej siły.
Dziękujemy za pomoc wszelaką, wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do Frysztackiego rekordu.

15 stycznia na ulicach całej gminy, a nawet poza jej granicami kwestowało 25 naszych Wolontariuszy - to właśnie im należą się szczególne podziękowania za ich kwestarski trud.  Spotkali się oni z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony darczyńców, dlatego dziękujemy również Państwu za hojność i dobre słowo.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału zostaną przeznaczone dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

25 Finał WOŚP we Frysztaku w liczbach:

- dochód z Balu Na Sto Par 10894,10 zł
- najwyższa kwota w puszce z kwesty ulicznej - 1714,99 zł
- najmłodsza wolontariuszka miała 7 lat, najstarsza - 37
- liczba uczestników Balu - 122 osoby
- liczba wolontariuszy łącznie - 26 osób, w tym 4 chłopców/mężczyzn i 22 kobiet/dziewcząt.

Dziękujemy za bycie razem z nami! Sie ma!

Prezes stowarzyszenia Ziemia Frysztacka
Magda Śliwka

Szef Sztabu WOŚP Frysztak
Agnieszka Buba

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad