Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Opad marznący, możliwa gołoledź. Ostrzeżenie przedłużone do 22.01. godzina 8:00

Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla 10 województw, w tym województwa podkarpackiego o możliwości wystąpienia opadów marznących, które mogą tworzyć gołoledź na drogach i chodnikach.

Sytuacja może być bardzo niebezpieczna, marznące opady mogą stworzyć na drogach i chodnikach cienką warstwę lody, może być bardzo ślisko. Ostrzeżenia obowiązują do jutrzejszego poranka ale jak ostrzega Instytut wszystko może się zmienić a ostrzeżenia mogą zostać przedłużone na kolejne godziny lub dni.

Ostrzeżenie 2 stopnia wydane dla województwa podkarpackiego obowiązywać będzie do jutra 21.01. do godziny 8:30 w tym czasie Prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź.

Aktualizacja - IMGW przedłużyło ważność ostrzeżenia do niedzieli 22.01. do godziny 8:00. Jeśli IMGW dalej przedłuży ostrzeżenie poinformujemy Państwa o tym na naszym portalu.

Info: IMGW.PL

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. szkoda że tak kiepsko działa odśnieżanie w naszej gminy zwłaszcza drogi wiejskie, ile trzeba było się oprosić żeby odśnieżyli drogi, mieszkańcy Glinika Średniego drogo za oczyszczalnią ścieków jak spad śnieg to 2 dni było proszone żeby odśnieżyli i jak już to zrobili to łaskawie tylko w jedną stronę przejechali a w drugą to już nie łaska, dach auta był równy z śniegiem, a jak przyjdą temp plusowe to już nikt nie przejedzie żeby to zgarnąć tylko lepiej niech to zamarznie a co tam że ludzie jeżdżą. Wójt tylko podatki potrafi umarzać!!!! Do naszej gminy jak się chce coś załatwić to jedni rozmawiają przez tel prywatnie inni jedzą, a po co obsługiwać klientów ?? lepiej niech patrzą jak obsługa je i czekają aż łaskawie klientów obsłużą. Wystarczy iść do innej gminy i tam wszystko da się załatwić, wytłumaczą, doradzą. Nie to co w naszej gminie. Najbardziej jest żałosne to że na własne pieniądze musisz czekać 3 ms-c aż Ci oddadzą tylko przez to że obsługa się pomyliła albo ich ulubione słowo mamy na to czas. Pieniądze powinny być wydawane w terminie czyli jak się umawiają na 28 każdego ms-ca to tak powinno być a jeśli to wypada w weekend to w piątek powinny być wypłacone ale po co?? lepiej jak im odsetki urosną. TO JEST ŻAŁOSNE

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad