Wspaniała inauguracja rundy rewanżowej.

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Foto: Mateusz Mokrzyński
Tenisiści Strzelca Frysztak znakomicie rozpoczęli zmagania w rundzie rewanżowej I ligi. Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Poniżej mogą Państwo przeczytać relacje z styczniowych spotkań oraz zapoznać się z kadrą Strzelca w rundzie rewanżowej

Wysokie zwycięstwo nad TTS Polona II Bytom!
W meczu 12 kolejki odnieśliśmy cenne zwycięstwo z zespołem TTS Polonia II Bytom 9:1 Sam wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Kilka partii było bardzo zaciętych które obfitowały w widowiskowe akcje.
Pierwsze pojedynki indywidualne tego meczu to partie Cyrnek - Grela oraz Nadolski - Masłowski. Dobra gra naszych zawodników zaowocowała pewnym zwycięstwami kolejno 3:1 oraz 3:0. Kolejno do stołu podeszli Mateusz Czernik z Kądzielą oraz Krzysiek Marcinowski z Balcerzakiem. Ten pierwszy pewnie pokonał swojego rywala w czterech setach, zaś Krzysiek wyszedł zwycięsko z pięciosetowej partii z dobrze dysponowanym tego dnia Balcerzakiem.
Bardzo cieszy postawa naszych debli, które ponownie wygrały swoje pojedynki. Para Czernik/Nadolski z Kądziela/Masłowski 3:2. Na uwagę zasługuje fakt, że w czwartym secie nasz debel bronił czterech piłek meczowych. Para Cyrnek/Marcinowski pewnie wygrała z Grela/Balcerzak 3:0.
Druga seria gier pojedynczych to pewne zwycięstwo Łukasza Nadolskiego z Kądzielą 3:1 oraz zacięty pojedynek Piotra Cyrnka z Balcerzakiem zakończony zwycięstwem Piotra 3:2. Ostatnie dwa pojedynki to mecze Marcinowski - Grela oraz Mateusz Czernik z Masłowskim. Krzysiek pewnie pokonał mniej doświadczonego Bytomianina 3:0 zaś Mateusz nie sprostał Masłowskiemu oddając tym samym honorowy punkt przyjezdnym z Bytomia.
Wynik 9:1 pozwala nam dopisać 2 duże punkty do tabeli, dzięki czemu nadal samodzielnie przewodzimy w tabeli 1 ligi!
Dziękujemy kibicom za gorący doping. Najbliższy mecz rozegramy 4 lutego z drużyną z Zielonej Góry.

Skład drużyny GMKS STRZELEC-PEGAZ FRYSZTAK na sezon 2016/2017.
Od lewej: Sławek Niemiec, Krzysztof Niemiec, Krzysztof Marcinowski, Piotr Cyrnek, Mateusz Czernik oraz Łukasz Nadolski
fot. Bartosz Mokrzyński

Strzelec świetnie inauguruje drugą rundę!

Lepszego początku drugiej rundy rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi grupy południowej nie mogliśmy sobie wymarzyć. Nasza drużyna pewnie pokonała gości z Krakowa w stosunku 10:0, dzięki czemu samodzielnie przewodzi w stawce całej ligi z 17 punktami na koncie.
Pierwsza seria to bardzo pewne zwycięstwa naszych zawodników o czym świadczy fakt, że w tej serii nie oddaliśmy rywalom nawet seta. Najwięcej emocji kibicom dostarczyła gra deblowa na drugim stole gdzie para Nadolski/Czernik dopiero po pięciosetowej batalii mogła odejść zwycięsko od stołu.
Kolejna seria to zwycięstwa kolejno: Krzyśka Marcinowskiego z Kaczorem 3:0, Piotrka Cyrnka z Chycem 3:1, Łukasza Nadolskiego z Janikiem 3:0 oraz Mateusza Czernika z Łukaszem Białczykiem 3:1.
Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie, tym bardziej, że warunki pogodowe na pewno nie sprzyjały w przybyciu na to widowisko.
Kolejny mecz już w najbliższą sobotę z drużyną z Bytomia.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie!