Seans filmów krótkometrażowych w klubokawiarni Ferment

W najbliższy poniedziałek, 27 lutego, o godz. 18:00 w kawiarni Ferment w Krośnie odbędzie się seans filmów krótkometrażowych Michała Biegańskiego.

Pokaz w Krośnie jest czwartym seansem z cyklu "1001 wcieleń" (po Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach i duńskiej Kopenhadze), w ramach którego młodzi filmowcy podróżują do różnych miejsc, by pokazywać swoje filmy.

Mowa o dwójce filmowców, ponieważ montażystką większości prezentowanych utworów jest pochodząca z Frysztaka żona Michała, Natalia Biegańska (jeszcze niedawno Olszańska).

Link do opisu wydarzenia oraz więcej informacji na temat prezentowanych filmów: https://www.facebook.com/events/765950340247553/


Po seansie w Krośnie "1001 wcieleń", czyli zestaw 6 krótkich filmów, wśród których są zarówno 5-minutowe dokumenty, jak i 20-minutowa fabuła, zostanie pokazany także w Krakowie i Łodzi, a później również we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, a nawet czeskim Pilznie.

Na mapie tej filmowej trasy, jak podkreślają Biegańscy, nie może też zabraknąć rodzinnych miejscowości - dlatego w planach jest także plenerowy pokaz wakacyjną porą we Frysztaku. Na to trzeba będzie jednak jeszcze długo poczekać, dlatego tymczasem zapraszamy do Krosna!