Media o spływie - WISŁOK 2017

W czasie 6 spływu na starcie i w czasie całego weekendu pojawiło się wielu reporterów i dziennikarzy reprezentujących media z Podkarpacia, były również osoby prywatne dokumentujące poczynania kajakarzy. My przygotowaliśmy dla Państwa zbiór informacji o tej największej imprezie w dolinie Wisłoka. Informacje które udało nam się znaleźć.

Jeśli znajdą Państwo informacje o spływie, prosimy przesyłać nam info na maila - redakcja@frysztak24.pl. Po zweryfikowaniu wiadomości, zamieścimy je na portalu Frysztak24.pl

Zaczynamy od dwóch naszych filmów. pozostałe filmy na kanale Youtube - link, kliknij tu!TVP Rzeszów
Kolejny film to aktualności TVP Rzeszów z 22 kwietnia - sobota. Informacje o spływie kajakowym rozpoczynają się 16:53 minucie wiadomości. O spływie powstał również osobny artykuł, który mogą Państwo znaleźć na stronie TVP Rzeszów lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!iTV Południe
Kolejny portal, dokładnie internetowa telewizja  południe - iTV Południe również przygotował materiał filmowy ze startu w Wojkówce. Cały film mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem - kliknij tu!

RADIO Rzeszów
Na stronie Radia Rzeszów od soboty można przeczytać artykuł oraz podsłuchać wywiadów przygotowane przez redaktorki, które przyjechały w sobotę na otwarcie spływu jak i szlaku wodnego. Artykuł znajdą Państwo pod tym linkiem - kliknij tu!

Strzyżowiak
Na stronie z informacjami z powiatu strzyżowskiego został zamieszczony artykuł o spływie, w artykule znajdą Państwo zdjęcia autorstwa Macieja Płouchy - link, do artykułu, kliknij tu!

Mieszkańcy Gminy Frysztak
W ilości materiałów przesłanych do sieci prym wiedzie PaJo SIma. Paweł nagrał mnóstwo materiałów video i zrobił jeszcze więcej zdjęć. Filmy mogą Państwo zobaczyć na kanale PaJo SIma - link, kliknij tu!. Linki do zdjęć udostępniliśmy w naszej galerii zdjęć, zapraszamy.

Zdjęcia z spływu przesłała nam również Joanna Pasek, link do galerii ze zdjęciami Joanny znajdują się w naszej galerii zdjęć - link, kliknij tu!