Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sukces uczniów z ZS Stępina

W piątek przy Domu Kultury "SOKÓŁ" w Strzyżowie odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięło udział 21 reprezentacji, w tym 15 ze szkół podstawowych i 6 z gimnazjów z powiatu strzyżowskiego.

Celem tego typu zawodów jest stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego, umiejętności korzystania z roweru oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, co skutkuje zwiększeniem bezpieczeństwa i kultury na drodze.

Turniej na szczeblu powiatowym składał się z kilku części: teoretycznej, która obejmowała rozwiązanie testów z wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, praktycznej jazdy na rowerze po torze sprawnościowym i w miasteczku ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Indywidualnie, najlepszymi zawodnikami byli reprezentanci z Zespołu Szkół w Stępinie. Najlepszym zawodnikiem ze szkół podstawowych okazał się: Paweł Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Stępinie, natomiast z gimnazjów – Paulina Dziok z Gimnazjum w Stępinie.

Więcej informacji oraz zdjęcia znajda Państwo na stronie KPP w Strzyżowie. Link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad