Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Quiz- Ile kilometrów jest z Frysztaka do ...

W quizie "Ile kilometrów jest z Frysztaka do ..." zapytamy was o odległości do miast, ciekawych miejsc, a nawet do przejść granicznych w Polsce i z Polską. Przed rozpoczęciem quizu uważnie przeczytaj informacje poniżej. Informacja o quizie znajduje się również na pierwszej stronie zabawy.

Podstawowe informacje dotyczące  quizu "Ile kilometrów jest z Frysztaka do ..."
UWAGA! Odległości były brane na podstawie Google MAPS - Początkowy adres to Frysztaka ulica Księdza Blajera 20 - adres Urzędu Gminy Frysztak we Frysztaku druga strona to nazwa miasta lub miejscowości (jeśli wpiszemy samą nazwę miejscowości bez dokładnego adresu mapy kierują w okolice rynku, centrum miasta) - proszę pamiętać o tym odpowiadając na pytania w quizie. Do quizu zostały wzięte najkrótsze niekoniecznie najszybsze trasy pomiędzy danymi miejscami. 

PRZYKŁAD DO WYJAŚNIENIA POWYŻEJ. Z Księdza Blajera 20, 38-130 Frysztak do znaku JASŁO jest 13,2 km. Wpisując Księdza Blajera 20, 38-130 Frysztak - JASŁO w Google Maps. Mapy pokażą nam odległość 19,9 km kierując nasz w okolice rynku w Jaśle - proszę Pamiętać o tym udzielając odpowiedzi w quizie. Tyle wyjaśnień - zapraszamy do zabawy.

Oczywiście jeśli znajdą Państwo błędy w quizie proszę pisać na naszą skrzynkę pocztową redakcja@frysztak24.plPrześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad