Impreza dla dzieci w Gliniku Średnim

Organizatorzy imprezy dla dzieci w Gliniku Średnim – KGW i Rada Sołecka - zapewnili swoim małym mieszkańcom mnóstwo wspaniałych atrakcji. Podczas trwającej trzy godziny imprezy (przegoniły nas nadciągające ciemne chmury) dzieci mogły zapoznać się z praca Policji Konnej z Rzeszowa i sprzętem używanym przez policję w akcjach pokazanym przez Kierownika Posterunku we Frysztaku asp. szt. Grzegorza Reca. 

Oczywiście nie zabrakło „Dmuchańców”, piesków z baloników, malowania twarzy, zabaw i konkursów z nagrodami. Każde dziecko mogło przewieźć się wozem bojowym ROSOMAKIEM, rowerem konstrukcji p. Piotra Mikuszewskiego, zrobić zdjęcie na wspaniałym motorze i obejrzeć sprzęt strażacki. Panie z KGW ugościły wszystkich kawą, herbatą, ciastami, ciasteczkami i pieczona kiełbaską. Wszelkim słodyczom, soczkom nie było końca. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali druhowie z OSP i pielęgniarka p. Małgorzata Mikuszewska. Dzieci nie odeszły z pustymi rękami. Oprócz wspaniałych wrażeń z imprezy, każde otrzymało upominek – kolorową piłkę. 

Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie GOKFrysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Mieszkańcy Glinika Średniego serdecznie dziękują organizatorom: p. sołtys Jolancie Szymkowicz , kołu KGW z przewodniczącą p. Emilią Mikuszewską, druhom z OSP, pracownikom GOK-u oraz wszystkim sponsorom:
- Tomasz Mikuszewski i Spółka
- Piotr Szopa Auto Naprawa Lubla
- Trio-wet Gabinet Weterynaryjny Frysztak
- Robert Szymkowicz
- Ryszard Stankiewicz
- Piotr Godek MEBGOD
- Tomasz Góra Stolarex
- Mieczysław Przystaś Auto Naprawa
- Piotr Mikuszewski MPX-4 Wypożyczalnia rowerów
- Anna Mokrzycka Trans-Handel
- Marek Mikuszewski SEGER
- Tomasz Chmura Cukiernia TARA
- Albert Sokołowski Mechanika Samochodowa Twierdza
- Jan Wnęk Firma WENTA – Zielony koszyk
- Marcin Januszczak Stara Wędzarnia
- Edward Gurgacz EDGUR
- Tomasz Stadnicki Sport 4U
- Damian Witalec


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :