DZF 2017 - Plan dni ziemi frysztackiej

Przed nami kolejne Dni Ziemi Frysztackiej. W tym roku zapoczątkuje je 30 czerwca wernisaż wystawy graficzno-malarskiej Pawła Armaty "FASTRYGI" oraz nocne pływanie na basenie GOSiR-u.

W sobotę odbędzie się Jarmark Frysztacki na placu św. Floriana oraz promocja książki Agaty Zachuty ,,Frysztak i okolice" w Bibliotece Publicznej. Na stadionie GOSiR od rana odbędzie się blok imprez sportowych. Wieczorem organizatorzy zapraszają na wielką dawkę muzyki i dobrej zabawy z zespołem Te Skapsie oraz DJ'em.

TE SKAPSIE
Zespół muzyczny, który powstał w 2002 roku grający muzykę w rytmach ska/reggae/rock'n'roll. Błażej, Czyżu, Długi, Dudi, Krzycho, Marcin, Michu, Piotr, Rajmund, Sławek to członkowie tego śląskiego zespołu. Chłopaki z zespołu Te Skapsie pochodzą z Piekar Śląskich.


Niedziel to trzeci finałowy dzień tegorocznych dni ziemi frysztackiej rozpoczną Gminne Zawody Strażackie, później na scenę wkroczą artyści z zespołu MYTHOS oraz Kabaret Rak. Na zakończenie zobaczymy pokaz sztucznych ogni oraz koncert zespołu TOP GIRLS. Więcej szczegółów na plakatach. Zapraszamy :)

MYTHOS
Grecka grupa wokalno - instrumentalna Mythos prezentuje oryginalny barwny koncert na żywo. Mythos to Grecy, piękne greckie stroje, greckie instrumenty. bouzuki, greckie melodie, śpiew, oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca.


KABARET RAK
Kabaret powstały na przełomie roku 1981 i 1982 w Rudzie Śląskiej. Założyli go: Ryszard Siwek, Andrzej Stefaniuk i Krzysztof Hanke, a nazwa RAK wzięła się od pierwszych liter imion jego założycieli. Kabaret przez 20 lat przechodził liczne metamorfozy, szczególnie personalne. Ostatnia stabilizacja personalna odbyła się 1 stycznia 1999 roku – odtąd kabaret ma stały skład. W programie znajdują się, obok licznych skeczy i monologów, satyryczne piosenki pisane przez członków zespołu, a przede wszystkim – Grzegorza Poloczka. - info: wikipedia.plTOP GIRLS
Trzy dynamiczne i seksowne wokalistki wykonujące muzykę w gatunku DISCO POLO. Młode, piękne i zdolne wokalistki pokazują na scenie fantastyczne show.Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz