Oddaj KREW podziel się ŻYCIEM!

W okresie letnim krew jest najbardziej potrzebna i jest jej najmniej w bankach krwi."Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie. To jest gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej, to dar życia"- Św. Jan Paweł II.

W najbliższą sobotę 10 czerwca po raz 6. odbędzie się akcja poboru krwi w Gogołowie. Organizatorami poboru krwi są Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP Gogołów we współpracy z Zespołem Szkół Gogołów.

Krew będzie można oddać w krwiobusie, który będzie zaparkowany na parkingu przy Zespole Szkół w Gogołowie w godzinach od 9:00 do 12:00.

Stan krwi w RCKiK Rzeszów w dniu 6 czerwca 2017 - źródło: rckk.rzeszow.pl
Ważne informacje dla chcących oddać krew. Krew może oddać osoba od 18 lat do 65 lat posiadający dobry stan zdrowia - każda osoba chcąca oddać krew będzie przebadana. Do oddania krwi będzie potrzebny również dowód osobisty.

Przed oddaniem krwi należy zjeść lekki posiłek, każdy oddający krew otrzyma ekwiwalent kaloryczny i dzień wolny od pracy lub zajęć.Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz