Sukces chóru "SOKÓŁ" na Festiwalu "Cantate Deo"

Frysztacki chór pod dyrekcją Magdaleny Wiśniowskiej znakomicie zaprezentował się podczas XXI Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Religijnej "Cantate Deo" w Rzeszowie.W festiwalu wzięło udział 17 chórów, w tym jeden ze Lwowa. Chóry zaprezentowały się w 6 kategoriach: dziecięce, młodzieżowe, akademickie, żeńskie, męskie, mieszane i kameralne.

W kategorii chórów mieszanych II nagrodę zdobył chór " Sokół" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Zespół podczas występu konkursowego pokazał cały wachlarz emocji zamknięty w szczegółach wypracowanego repertuaru. Nagroda w tak prestiżowym konkursie jest dla amatorskiego zespołu wielkim osiągnięciem i motywacją do dalszej pracy. Warto nadmienić, że chór w tym roku obchodzi jubileusz 30 lecia. Gratulacje!!!

INFO i FOTO: GOKFrysztak.pl

---------------------- PATRONAT MEDIALNY ----------------------
-----------------------------------------------------------------------------


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz