Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rodzinna niedziela na GOSiRze!

W niedzielę 18.06.2017 r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbył się „Festiwal Piłki Nożnej dla Dzieci i Rodziców” oraz zakończenie sezonu treningowego czirliderek. Była to rodzinna impreza, która łączyła w sobie promocję piłki nożnej i zdrowego stylu życia z integracją i rozwojem pasji najmłodszych sportowców. W imprezie w sumie udział wzięło ponad 300 osób w tym 104 młodych piłkarzy - dziękujemy za frekwencję :-)


W ramach Festiwalu przeprowadzono blok rozgrywek piłkarskich z udziałem dzieci i rodziców oraz działaczy sportowych. Futbolowa rywalizacja to jednak nie jedyne atrakcje, które przygotowali organizatorzy - dużą popularnością cieszyły się dmuchańce oraz losowanie upominków, wiele emocji towarzyszyło także podczas konkursu rzutu lotką do tarczy. Dla Pań organizatorzy przygotowali pokaz zajęć fitness na świeżym powietrzu.


Więcej zdjęć oraz dokładniejszy opis niedzielnego spotkania mogą Państwo przeczytać na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad