„Kręci mnie bezpieczeństwo” - spotkanie w SOSW

Policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie w ramach działań „Bezpieczne wakacje” sprawdzali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Policjanci realizowali też założenia kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo".

W ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" i „Kręci mnie bezpieczeństwo”- kampanii objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Strzyżowie prowadzą kontrolę obozów i kolonii zorganizowanych na terenie powiatu strzyżowskiego.

Policjanci podczas spotkań z młodzieżą rozdawali broszurki dotyczące zagrożeń podczas letniego wypoczynku. Rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, o przeciwdziałaniu kradzieżom, przemocy, szkodliwości działania dopalaczy i o innych zagrożeniach.
Spotkania miały miejsce w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku, gdzie odbywały się obozy i kolonie sportowe oraz taneczne. Podczas kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości.

Współpraca Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie z Powiatową Stacją Sanitarno -Epidemiologiczną jest już wieloletnią tradycją w realizacji założeń akcji "Bezpieczne Wakacje". W najbliższym czasie odbędą się kolejne wspólne przeglądy placówek organizujących letni wypoczynek dzieci i młodzieży.

INFO i FOTO: KPP Strzyżów

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz