Pułanki - wybory uzupełniające

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zarządza wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 11 - Pułanki - w związku z postawieniem Komisarza Wyborczego w Rzeszowie z dnia 24 lipca 2017 w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego w okręgu wyborczym nr 11 do Rady Gminy Frysztak.

Wybory uzupełniające wyznaczono na niedzielę w dniu 29 października 2017 roku.

Zgłoszenia kandydatów na radnego w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Frysztak zgłaszać można do 21 sierpnia 2017 w każdy dzień roboczy w godzinach 7:30 do 15:30 w siedzibie komitetu - Rzeszów ul. Grunwaldzka 15, pokój nr 415 - 416 (budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego).

Więcej informacji na temat wyborów uzupełniających oraz odpowiednie dokumenty znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Frysztak, lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. Czyli mam rozumieć że rada się "bawi" w wybory a podatnik płaci?. Proponuję następnym razem przemyśleć swoją kandydaturę zanim się ktoś zdecyduje. Jakaś odpowiedzialność powinna obowiązywać.
    Sprawa druga wyborcze drzewo koło krzyża przy komunalce mam pytanie czy prawdą jest, że starostwo wycięło drzewo nielegalnie. Słyszałem że wójt nie wydał pozwolenia na to drzewo, a jednak zostało ścięte.
    Czy powiat zapłaci karę gminie i jakiemu id..cie ono przeszkadzało. Ono tam rosło pewnie ze 150 lat.
    Proszę administratora tej strony aby opublikował ten wpis bo nie umiem się zalogować na forum a sprawa dla mnie jest ważna.

    OdpowiedzUsuń