Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Recydywista “Najbardziej Niezwykły” motor w USA

Podczas zorganizowanego w USA zlotu Sturgis Motorcycle Rally, największego zlotu motocyklowego na świecie, zbudowany przez polską firmę Game Over Cycles motocykl The Recidivist zajął pierwsze miejsce w kategorii “Najbardziej Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show, najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie motocykli customowych globu. - można przeczytać na stronie motormania.com.pl
Autorem tatuaży na koszu jest Artur Wiśniowski z Moto-Paint.pl FOTO: Fakt.pl
Motor powstał w 2014 roku natomiast kosz Recydywisty powstał w 2017 roku i miał swoją światową premierę podczas zlotu w Sturgis. Autorem tatuaży na koszu Recydywisty jest Artur Wiśniowski z miejscowości Cieszyna właściciel firmy Moto-Paint.pl.

Kosz jest całkowicie wytatuowany, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także na oponach. Pod względem konstrukcji nawiązuje on do motocykla, szczególnie zbiornika paliwa, gdyż ma podobną konstrukcję złożoną z dwóch blach połączonych rurami , co imituje wygląd ludzkiego kręgosłupa. Również tatuaże na koszu odwołują się do motywów zawartych na motocyklu, ale tak jak jest to ze zdobieniami ciała, po pewnym czasie wzory graficzne zmienią się wraz z człowiekiem, na którym są one wytatuowane. Poszczególne grafiki się powiększają, zmieniają kolory, kształty i znaczenie. Dlatego też na koszu znajdują elementy odnoszące się do motocykla, jak Temida czy kajdanki, ale zawiera on również nowe motywy, jak wizualne odniesienia do abstrakcyjnej sztuki H.R. Gigera i Zdzisława Beksińskiego, czy inspiracje zaczerpnięte z faktów historycznych, jak elementy prezentujące wybrane obrazy z historii firmy Harley-Davidson.

Budowa motocykla z koszem pochłonęła 3000 godzin, a tatuowanie obydwu pojazdów zajęło ponad 2500 godzin.

Więcej na temat motocykla Recydywista mogą Państwo przeczytać na stronie motormania.com.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad