Strażacy z OSP grali w siatkówkę

W dniu 12.08.2017 w Kobylu odbył się Gminny Turniej w Piłce Siatkowej drużyn OSP kategorii 30+. W składzie każdej drużyny można było dodatkowo wystawić dwóch zawodników poniżej 30 lat. 

Do turnieju przystąpiło 5 drużyn: OSP Kobyle, OSP Gogołów, OSP Glinik Dolny, OSP Cieszyna, OSP Stępina. Mecze rozgrywane były każdy z każdym do dwóch wygranych setów. 
Zwycięzcy turnieju w składzie: Kazimierz Stadnicki, Bartłomiej Stadnicki, Arkadiusz Urban, Wojciech Lewko, Krzysztof Skowron, Mateusz Kosiba oraz Wojciech Wiśniowski.
Najlepszą drużyną w tegorocznym turnieju okazała się Ochotnicza Straż Pożarna z Glinika Dolnego, która obroniła tytuł z przed roku wygrywając wszystkie mecze tracąc tylko jednego seta z gospodarzami turnieju.


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz