XVI Ogólnopolski Zlot Miłośników GAR-BUSÓW

W dniach 11 - 13 sierpnia 2017 r. na obiektach Wyciągów Narciarskich "Pod Dziedzicem" w Gogołowie odbył się XVI Ogólnopolski Zlot Miłośników GAR-BUSÓW zorganizowany przez Tarnowski Klub Miłośników VW GAR-BUSÓW "Tarnowskie Garby".

Do Gogołowa z całej Polski przyjechali miłośnicy tych pięknych samochodów, aby zaprezentować swoje "perełki". Uczestnicy zlotu mieli okazję do poznania naszych okolic.

W sobotę (12 sierpnia) odbyła się parada GAR-BUSÓW, samochody wyruszyły z Gogołowa do Stępiny, tam uczestnicy zlotu zwiedzali schron kolejowy, następnie wyruszyli do Frysztaka by spędzić czas na basenie.

Wieczorem odbył się koncert Rafała Rzeźnikiewicza, a w niedzielę wręczono nagrody oraz dyplomy uczestnikom zlotu.
Więcej zdjęć znajdą Państwo w galerii - link, kliknij tu. Zdjęcia oraz tekst Joanna Pasek - dziękujemy za nadesłanie informacji oraz zdjęć z zlotu garbusów.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz