Pokaz działań ratowniczych przy Schronie.

W piątek na terenie schronu kolejowego w Stępinie, policjanci wspólnie ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Stępinie oraz Cieszynie zaprezentowali dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Stępinie oraz ze Szkoły Podstawowej w Cieszynie pokaz działań ratowniczych.

Policjanci przygotowali również dla uczestników pokaz policyjnego sprzętu. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz jego wyposażenie, a także sprzęt jaki na co dzień używają funkcjonariusze. Policjanci przekazywali założenia kampanii „Kreci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”. Przeprowadzili też pogadankę i konkurs dla najmłodszych uczestników spotkania dotyczący „Bezpiecznej drogi do szkoły”.

Podczas spotkania można było sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego, a chętni mogli przystąpić do egzaminu na kartę rowerową. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali elementy odblaskowe i obiecali, że zawsze będą je nosić.

INFO i FOTO: KPP Strzyżów

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz