Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Weekendowe wydarzenia!

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć szczegóły.
IMPREZA POD PATRONATEM FRYSZTAK24.PL
W sobotę Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz osoby uczestniczące w tworzeniu projektu "200 kilometrów szlaków rowerowych w Gminie Frysztak" zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym. Celem wyjazdu jest promowanie turystyki rowerowej, promowanie aktywnego wypoczynku oraz analiza pierwszej z proponowanych tras. Trasę szlaku proponuje Grupa Rowerowa Gogołów.

Wyjazd na planowany szlak rowerowy zaplanowany jest w sobotę 9 września 11:00 parkin przy GOSiR Frysztak. Więcej o sobotnim rajdzie rowerowym znajdą Państwo pod tym linkiem, kliknij tu!

SOBOTA - KRWIODAWSTWO
W sobotę, 9 września od godz. 9:00 do 12:00 zapraszamy wszystkich do Zespołu Szkół w Gogołowie, gdzie stacjonował będzie Mobilny Punkt Poboru Krwi należący do RCKK w Rzeszowie.

SOBOTA -  NAUKA DLA MATEK i KOBIET W CIĄŻY
A już o godz. 15:00 tego samego na terenie Gminnego Ośrodeka Sportu i Rekreacji we Frysztaku koleje spotkanie tematyczne dla młodych matek i kobiet ciężarnych. Temat zajęć: urazy i krwotoki.
Kliknij w obraz aby zobaczyć szczegóły.
IMPREZA POD PATRONATEM FRYSZTAK24.PL
NIEDZIELA
Serdecznie zapraszamy na happening z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który odbędzie się 10 września 2017 roku (niedziela) od godz. 12:00 do 20:00 na terenach rekreacyjnych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Więcej informacji pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad