"Recykling daje owoce"

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku bierze udział w "Recykling daje owoce", w ramach której w 20 wybranych miastach Polski organizowane są zbiórki elektroodpadów, w zamian za które rozdawane są pyszne owoce. Do tegorocznej akcji SOSW zaprosiło Przedszkole Publiczne we Frysztaku oraz Szkołę Podstawową we Frysztaku.

Akcja "Recykling daje owoce" rozpoczęła się 5.10.2017 i potrwa do 20.12.2017. Baterie można przynosić do SOSW, Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej we Frysztaku.

Recykling elektroodpadów naprawdę przynosi owoce, jest tylko jeden warunek, wszystkie elektrośmieci to odpady niebezpieczne, więc nie mogą trafiać do zwykłych śmieci. Dlatego tak ważna jest edukacja ekologiczna i przekonanie każdego z nas, aby stare lodówki, suszarki, laptopy, telefony, baterie, świetlówki - jednym słowem wszystkie zużyte, zepsute i niepotrzebne sprzęty na prąd były segregowane i oddawane do recyklingu. W ramach akcji "Recykling daje owoce", rozdajemy za elektrograty owoce. To oczywiście symbol akcji, mamy jednak nadzieję że ekologia, recykling i owoce, rzecz jasna, wyjdą nam wszystkim na zdrowie.

Więcej o akcji mogą Państwo przeczytać na stronie SOSW Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz