VI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA TRAWIE O PUCHAR WÓJTA

Wójt Gminy Frysztak, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz GMKS "Strzelec"Frysztak zapraszają do udziału w „VI Amatorskim Turnieju Wsi w Piłce Nożnej na Trawie o Puchar Wójta Gminy Frysztak".

Piłkarska zabawa przygotowana jest z myślą o mieszkańcach Gminy Frysztak, którzy nie są zawodnikami zrzeszonymi w klubach, a sport traktują jako sposób na aktywne spędzenie czasu w gronie znajomych i atmosferze dobrej zabawy. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie rozwoju sportu na terenie gminy Frysztak.

Z okazji 30 lecia Ośrodka Sportu oraz 95 lecia klubu "Strzelec" Frysztak wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale pod hasłem: "Dla Działaczy i Sympatyków Sportu".
Limitowana wersja medali odlewanych.

Turniej odbędzie się w niedzielę 15.10. 2017 Boisko piłkarskie  GOSiR Frysztak (w przypadku braku pogody rozgrywki odbędą się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku)

Przyjazd ekip godz. 13:30 - rozpoczęcie 14:00

Zapisy do 12 października 2017 r.
Rejestracja: tel. 17 2777 111 lub Wojciech Arciszewski 502-430-060
Drużyna może liczyć maksymalnie 8 osób,
(5-ciu zawodników w polu + bramkarz + 2 osoby rezerwowe)

Więcej informacji o turnieju piłki nożnej na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz