Sztab Frysztak już działa - rejestracja wolontariuszy

Frysztacki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął działania w ramach 26. finału WOŚP. 26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Nasz sztab został już oficjalnie zarejestrowany w Warszawie (numer sztabu 2264).

Od piątku 27 października rejestrujemy wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 stycznia. Więcej informacji dla osób, które chciały by zostać wolontariuszami na stronie sztabu Frysztak - wosp.frysztak24.pl.

Sztab Frysztak oprócz rejestracji wolontariuszy cały czas pracuje nad imprezami towarzyszącymi 26. finałowi WOŚP. Tu prośna do Państwa, jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na niepowtarzalną inicjatywę, którą możemy razem zorganizować w piękną styczniową niedziele, piszcie do sztabu - wosp@frysztak24.pl

Sztab Frysztak jest również na Facebooku - zapraszamy na naszą stronę facebook.com/sztabFrysztak i oczywiście prosimy o polubienie a także śledzenie wpisów i przygotowań do 26. finału WOŚP.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz