Andrzejki 2017 - wspaniała zabawa.

W sobotni wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się zabawa Andrzejkowa. W zabawie uczestniczyło ponad 100 gości. Do tańca przygrywał zespół Ancora - dobrze znany i lubiany w Gminie Frysztak. Goście tej nocy zobaczyli również pokaz tańca towarzyskiego.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 18:00 od przywitania gości i uroczystej kolacji. Już po kilku minutach na parkiet ruszyli pierwsi tancerze, którzy bawili się przy muzyce w wykonaniu zespołu Ancora. 

Około godziny 20:30 na scenie pojawili się profesjonalni tancerze, którzy zaprezentowali kilka tańców towarzyskich w sportowym wydaniu. Warto wspomnieć że w tej parze występowała Agata Skiba instruktorka Gminnego Ośrodka Kultury. Więcej filmów z pokazu tańca na naszym kanale filmowym YouTube - link, kliknij tu!Po pokazie tańca towarzyskiego goście z podziwu nie mieli ochoty wyjść na parkiet, komentując jeszcze parę chwil pokazy pary sportowej. Po chwili zespół Ancora zagrał kolejny kawałek a goście jak już wystartowali to nie mogli skończyć zabawy, która trwała do białego rana.Organizatorami tegorocznych Andrzejek byli: Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Frysztackiej, Ziemia Frysztacka - Stowarzyszenie promocji i rozwoju oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak - Frysztak24.pl patronował medialnie tegorocznym Andrzejkom w GOKu

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz