Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wspieraj stowarzyszenia

Coraz więcej z nas robi zakupy przez internet. Dzięki takim zakupom możesz wspierać stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego z terenu Gminy Frysztak. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.


Dzięki serwisowi faniMani.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów - w tym momencie FaniMani posiada 986 partnerów, sklepów - i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki przypominajce zainstalowanej w twojej przeglądarce nawet nie musisz Pamiętać o faniMani.pl - jeśli wejdziesz do sklepu współpracującego z faniMani przypominajka poinformuje Cię o tym - aktywujesz możliwość przekazania darowizny i robisz zakupy normalnie, jak zawsze.

Jeśli chcesz zacząć wspierać organizacje z Gminy Frysztak przejdź na stronę FaniMani.pl znajdź organizacje którą chcesz wspierać zainstaluj przypominajkę i gotowe. 3 proste kroki, a mogą pomóc organizacją pożytku publicznego w działalności statutowej. Działalności w lokalnym środowisku, działalności dla dobra Gminy Frysztak.

W FaniMani.pl zarejestrowane są dwie organizacje z Gminy Frysztak:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad