Po raz 6. uczcili biegiem Święto Niepodległości

Kontynuując kilkuletnią tradycję uczenia Święta Niepodległości, w niedzielę 12 listopada na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku po raz 6. spotkali się mieszkańcy Gminy Frysztak aby na sportowo świętować odzyskanie niepodległości. W tym roku obchodziliśmy 99. rocznice odzyskania niepodległości.

Zawody wzorem lat ubiegłych rozpoczęły się od wspólnej rozgrzewki i wspólnym biegu na dystansie około 300 metrów. Po happeningowym biegu rozpoczęły się zawody w poszczególnych kategoriach wiekowych od najmłodszych do najstarszych. W miedzy czasie nie zabrakło biegu rodzinnego mamusie i tatusiowie wraz z swoimi pociechami walczyli na dystansie około 80 - 100 metrów.

Dawka rywalizacji ale bardzie wspólna zabawa i pamięć o święcie niepodległości towarzyszyła dziś na obiekcie GOSiRu wszystkim przybyłym sportowcom. Po biegach odbyła się dekoracja z wręczaniem medali oraz wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Już dziś w imieniu organizatorów zapraszamy na kolejny 7. bieg niepodległości na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz