Poprawa bezpieczeństwa w Gminie Frysztak.

W miejscowości Cieszyna bezpieczniej. Od około tygodnia przy chodniku i drodze powiatowej w miejscowości Cieszyna zainstalowano nowe oświetlenie uliczne. W sumie zainstalowano ponad 20 latarni w nowoczesnej technologii LED. Dzięki zastosowaniu technologi LED oświetlenie jest oszczędne. Zarówno piesi jaki kierowcy poczują się bezpiecznie korzystając z drogi i chodnika od drogi wojewódzkiej 988 w stronę Szkoły i domu ludowego w miejscowości Cieszyna.

To nie koniec prac związanych z bezpieczeństwem na terenie Gminy Frysztak, już niebawem rozpocznie się budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej 988 we Frysztaku i Pułankach. Długo oczekiwana inwestycja będzie realizowana prze firmę z Boguchwały. Firma "Probud" główny wykonawca inwestycji zaproponował najniższa ofertę cenową za wybudowanie chodnika. Kwota za którą zostanie wybudowany chodnik to 469 957,87. Przez 6 lat chodnik we Frysztak i Pułankach będzie miał gwarancje od wykonawcy na wszelkie wady wykryte po wybudowaniu chodnika.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz