Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Przekaż GADŻET na WOŚP

Gadżety na licytacje od warszawskiego sztabu WOŚP
Do finału WOŚP pozostało niespełna 3 tygodnie. 26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Frysztacki sztab WOŚP przygotował w tym roku 'Bal na 100 par", który odbędzie się 13 stycznia w sali GOSiR Frysztak. Oczywiście frysztaccy wolontariusze 14 stycznia wyruszą "na ulice" by kwestować w najważniejszych miejscach gmin Frysztak i Wiśniowa podczas 26. Finału WOŚP.

W czasie balu przeprowadzona zostanie licytacja gadżetów, przekazanych przez Państwa na rzecz WOŚP. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Frysztacki sztab zachęca do przekazywania ciekawych, niepowtarzalnych, oryginalnych, niesamowitych GADŻETÓW do licytacji w czasie "Balu na 100 par". Jeśli chcą Państwo przekazać WOŚPowy gadżet prosimy przynosić je do Urzędu Gminy do Pani Magdy Śliwki lub Ilony Pałys w godzinach pracy urzędu.

Jeśli nie mogą Państwo dotrzeć w godzinach pracy do urzędu a chcieli by Państwo przekazać gadżet na licytacje prosimy o kontakt drogą mailową w celu umówienia się na sposób odbioru gadżetu na licytacje. Mail sztabowy wosp@frysztak24.pl.

Każdy gadżet, który do tej pory dostaliśmy na licytacje mogą Państwo zobaczyć na stronie sztabu w dziale gadżetu. Bezpośredni link - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad