VIII akcja poboru krwi w Gogołowie + kiermasz ozdób świątecznych.

Strażacy z Gogołowa zapraszają do oddania krwi.
W sobotę 16 grudnia odbędzie się akcja poboru krwi w Gogołowie przy Zespole Szkół. Akcja odbędzie się w godzinach od 9:00 do 12:00. Na szkolnym parkingu na krwiodawców będzie czekał specjalny bus przeznaczony do oddawania krwi.

Kiermasz ozdób świątecznych. FOTO: sroda.express-miejski.pl
W czasie 8. akcji odbędzie się również kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez dziewczęta z MDP OSP Gogolów. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup umundurowania.

To nie koniec atrakcji podczas sobotniego poboru krwi, każdy kto odda krew oprócz ekwiwalentu kalorycznego i dnia wolnego od zajęć lub pracy dostanie prezent niespodziankę przygotowaną przez organizatorów akcji poboru krwi.

Aby oddać krew posiadać dobry stan zdrowia i być w wieku 18 - 65 lat. Przed oddaniem krwi każda osoba zostanie przebadana.

Organizatorami 8. poboru krwi w Gogołowie są Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP Gogołów we współpracy z Zespołem Szkół w Gogołowie.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak - Frysztak24.pl patronuje po raz kolejny akcji poboru krwi w Gogołowie.

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz