Do 15 stycznia nowe ustalenia o zbiórce odpadów

Wójt Gminy Frysztak informuje, że harmonogram zbiórki wywozu odpadów komunalnych na 2018 rok zostanie podany do publicznej wiadomości mieszkańcom Gminy Frysztak do 15 stycznia 2018 roku, po ustaleniu z firmą odbierającą odpady. Do tego dnia nie przewiduje się zbiórki odpadów w żadnej miejscowości na terenie Gminy Frysztak- Wójt Gminy Frysztak Jan Ziarnik

Harmonogram zostanie również podany na stronie Frysztak24.pl po wcześniejszym opublikowaniu go przez Urząd Gminy Frysztak.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

8 - ilość komentarzy :

 1. 21 wiek a tam wory się walaja po rowach wstyd! Żeby nie było pojemników na odpady!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bezradni powinni wreszcie odejść!

  OdpowiedzUsuń
 3. C trzeba zrobić aby redaktor F24 zamieścił prawdę o tym że radni klubu PIS doprowadzili do tej sytuacji ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Proponuję aby radni na czele z panem przewodniczącym, którzy odrzucili tańszą ofertę śmieci teraz je pozbierali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rado gminy weźcie wózki i pozbierajcie śmieci. Może się czegoś nauczycie w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja proponuje panu, który nie ma pojęcia o ustalaniach rady gminy nie zabierać głosu, najlepiej niech ten czas spożytkuje Pan na segregację swoich śmieci;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie UNIKOWN doskonale wiem o ustaleniach bo słuchałem dwie ostatnie sesje. pan sobie odsłucha to pan będziesz wiedział. Ja swoje śmieci segreguje tylko zabrać nie ma kto bo rada odrzuciła najtańszą ofertę i to prawdopodobnie dla swojskiej polityki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam że zdrowy rozsądek i dobro mieszkańców zostało zabite chęcią zdobycia przedemerytalnej władzy jednego pana z przerostem ambicji.

  OdpowiedzUsuń