"W CZTERY OCZY" - Jedno miejsce - dwa spojrzenia

Zapraszamy na wspaniałą wystawę fotografii i malarstwa. "W cztery oczy" wystawa, która przedstawia miejsca Beskidu Niskiego i Bieszczadów na dwa sposoby. Pierwszy sposób to fotografia w wykonaniu Pana Tomasza Okoniewskiego a drugi sposób to obraz malowany ręką Pani Anny Munia.
Pomysł takiej wystawy pojawił się u mnie już 2 – 3 lata temu. Pewną inspiracją był tu projekt mojego kolegi Adama Falkowskiego, który to zorganizował wówczas podwójną wystawą fotograficzno – malarską ukazującą piękno Podlasia. Od wielu lat fotografuję i promuję cudowny krajobraz najbliższej okolicy – Beskidu Niskiego czy Bieszczadów i pomysł ten z różnym natężeniem wracał. Ponad rok temu – dzięki stronie którą prowadzę – Korczyna i okolice - kilka moich prac ujęło panią Anię – powstały pierwsze akwarele i bodajże w październiku 2016 zaproponowałem wspólną wystawę – projekt, jakiego tu w mieście jeszcze nie było. - o wystawie opowiedział na Pan Tomasz.
Wystawa rozpoczyna się we wtorek 9 stycznia i będzie czynna do końca lutego. Obrazy i zdjęcia "w cztery oczy" można oglądać w galerii "na balkonie" w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku od wtorku do soboty w godzinach 9:00 - 19:00.
 

Wernisaż wystawy odbędzie się 26 stycznia 2018 (piątek o godzinie 18:00. W imieniu artystów oraz organizatorów serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panią Anną i Tomaszem.

Frysztak24.pl patronuje medialnie wystawie "w cztery oczy". O wystawie "w cztery oczy" mogą, będą mogli Państwo przeczytać na stronie gokfrysztak.pl

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz