FALP - 7. kolejka rozegrana


Już siedem kolejek - ponad połowa kolejek - zostało rozegranych w pierwszym sezonie Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Po tej kolejce Skarbek Gogołów - drużyna bez porażki - musiała uznać wyższość Apteki i właśnie dla tego w lidze nie ma już drużyny, która mogła by się pochwalić kompletem punktów -.

Obecna siódma kolejka rozpoczęła się dość nietypowo - standardowo mecze rozgrywane są w piątki i soboty w sali sportowej we Frysztaku. 7 kolejka rozpoczęła się w środę meczem Liceum Sportowego i Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Faworyt spotkania - Liceum - napotkał na dobrze dysponowany zespół GOSiRu. Mecz zakończył się wprawdzie zwycięstwem uczniów z Trzcinicy. Wicelider rozgrywek wygra to spotkanie 10:5 - w kilku momentach mecz wyglądał na bardzo wyrównany.


W piątek w lidze rozgrywano kolejne spotkania. Pierwsi na boisko wybiegli BGD GLINIK DOLNY - PROFESORZY FUTBOLU. Zawodnicy z Glinika prystąpili do spotkania w bardzo okrojonym składzie i musieli uznać wyższość Profesorów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 18:2 dla profesorów.
BGD Glinik Dolny 2:18 Profesorzy futbolu 
Po pierwszym spotkaniu doszło do spotkania na szczycie, hit 7. kolejki. Do tego momentu lider rozgrywek (nie pokonany w lidze) Skarbek zagrał z drużyną Apteki Różanej. Mecz wyrównany i bardzo ciekawy chociaż jak przystało na dwie drużyny ze "szczytu tabeli" z małą ilością bramek. Spotkanie wygrali zawodnicy Apteki 4:2. Od tego momentu w lidze nie ma już zespołu bez porażki.

W sobotę swoje mecze wygrali Kozacy i Wataha
W sobotę rozegrane zostały kolejne dwa spotkania. Turbo Kozacy i Stara Wataha odniosły zwycięstwa w sobotnich meczach 7. kolejki Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. To czwarte wygrane obu drużyn w rozgrywkach. Najlepszym strzelcem w dzisiejszych spotkaniach był Sławomir Majewski, który zdobył sześć goli.

W 7 kolejce z różnych powodów nie rozegrano dwóch spotkań. "Dream - Team" Strzyżów miał zagrać z"Gang Świeżaków" oraz "FC Ponalewce" miał zagrać GAP Frysztak. Szkoda tego drugiego spotkania, które zapowiada się bardzo ciekawie. Aktualnie 4 i 5 drużyna w lidze.

Najświeższe informacje znajdą Państwo na stronie liga.frysztak.pl - zapraszamy na stronę i do kibicowania na żywo piłkarzy halowych. Skróty meczy oraz archiwa z przekazu na żywo znajdą Państwo na kanale YouTube - Frysztak24, link kliknij tu!

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz