Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Tenisiści Strzelca rozpoczęli z remisem


W Sobotę 13 stycznia rozpoczęła się druga runda rozgrywek I ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Strzelec po nowym roku zaczął od remisu w Zduńskiej Woli 5:5. W pierwszej rundzie Strzelec w własnej hali rozgromił Start 10:0.

Przebieg meczu , początkowo wyglądał dość obiecująco ponieważ nasza drużyna objęła prowadzenie 3:1 po czterech grach singlowych. W obu grach deblowych lepsi okazali się gospodarze spod Łodzi wygrywając 3:2 i 3:1. Druga seria to zwycięstwa Niemca nad Janczewskim oraz Więcka z Sankowskim. Wynik 5:3 dawał duże nadzieje na wywiezienie kompletu punktów z trudnego terenu. Niespodziewana porażka lidera naszej drużyny Kamila Zdzienickiego 0:3 z Tomaszem Wiśniewskim spowodowała że o zwycięstwie w meczu zadecyduje ostatni pojedynek Piotra Zdzienickiego z Andrzejem Kaczmarkiem. Piotrek prowadził 8:4 w decydującym secie, jednak końcówka należała do Kaczmarka który ostatecznie wygrał 11:9 ku uciesze licznie zgromadzonej i żywiołowo dopingującej publiczności. Najbliższy mecz nasi zawodnicy rozegrają 20 stycznia (sobota) na wyjeździe z rezerwami Polonii Bytom.

Punkty dla Frysztaka zdobyli :
Krzysztof Niemiec 2
Piotr Zdzienicki 1
Adrian Więcek 2

Ostatnia akcja meczu pomiędzy Startem a Strzelcem

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad