Będzie zimno - info z IMGW i policji.

Ponad 20 stopni na minusie przewidują meteorolodzy
Do 1 marca będzie bardzo zimno. Meteorolodzy przewidują temperatury dochodzące nawet do minus 22 stopni Celsiusza. Temperatura maksymalna w najbliższych dniach ma wynosić około minus 10 stopni Celsiusza.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Bieszczadów oraz Beskidu Niskiego o niskich temperaturach. Ostrzeżenie będzie ważne od dziś 24 lutego początek godzina 20:00 do 1 marca do godziny 10:00.
W tym czasie synoptycy, którzy wydali ostrzeżenie przewidują:  W nocy 24/25.02 prognozuje się temperaturę minimalną od -18°C do -15°C, w pozostałym okresie od -22°C do -18°C. Temperatura maksymalna od -13°C do -11°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 25 km/h. - treść ostrzeżenie wydanego przez IMGW.PL


Policja również prosi o pomoc. Policjanci z Podkarpacia na swoich stronach wystosowali apel - artykuł - do wszystkich mieszkańców naszego województwa - "Pomagajmy osobom narażonym na wychłodzenie" -artykułu na stronie podkarpacka.policja.gov.pl, bezpośredni link do artykułu, kliknij tu!

INFO: IMGW.PL
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz