Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Frysztacka akademia żeglarska zaprasza

W zatoce na kei Klubu Wodnego Strzyżów
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wspólnie z Klubem Wodnym Strzyżów jest w trakcie realizacji oferty szkoleniowo - rekreacyjnej dla młodzieży i dorosłych, łączącej naukę żeglowania z bezpiecznym i aktywnym sposobem spędzania czasu. Akademia żeglarska rozpoczęła działalność w roku 2017, a w związku z zapytaniami o kontynuację wznawia realizację programu w roku bieżącym.  Udział w szkoleniu daje możliwość poznania tajników żeglowania oraz poznania najpiękniejszych zakątków Zalewu Solińskiego.
budowa jachtu, manewrowane, etykieta żeglarska
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28.02.2018 r. godz. 18:00 na sali tarasowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Program szkoleniowy składa się z części teoretycznej i zajęć praktycznych. Okres zimowy tak jak w poprzednim roku przeznaczony zostanie na wykłady, pierwszą pomoc i naukę węzłów. Z kolei wiosna, lato i jesień będą okresem praktycznego przygotowania do zdobycia elementarnych umiejętności żeglarskich - część praktyczna prowadzona będzie na wodach jeziora solińskiego oraz w bazie Klubu Wodnego Strzyżów nad Soliną.

Więcej informacji oraz plan zajęć w frysztackiej akademii żeglarskiej znajdą państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad