Wytańczyły srebro na "Tanecznych Talentach"

Srebro dla Karoliny i Hani. FOTO: GOK Frysztak - Facebook
10 i 11 marca w Świerzowej Polskiej odbył się II Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Tańca ,,Taneczne Talenty” organizowany przez AT Dance pana Tomasza Berkowicza oraz Studio Tańca ,,Podkarpacie” Bożeny i Adama Berkowiczów. W dwudniowej imprezie wzięło udział ponad 1000 tancerzy w wieku od lat 6 do 56.
50 lat różnicy między najmłodszym a najstarszym uczestnikiem konkursu.  FOTO: GOK Frysztak - Facebook
W niedzielnym konkursie w kategorii ,,taniec współczesny” udział wzięły dwie frysztackie tancerki: Karolina Winiarska i Hanna Szczęch. Dziewczyny zatańczyły duet pt. ,,Będę twoim cieniem, bądź moim cieniem” i … zdobyły drugie miejsce i srebrny medal!

Dodać należy, że Karolina i Hania były najmłodszymi uczestniczkami konkursu w swojej kategorii wiekowej 12-15 lat. Autorką nagrodzonej choreografii jest p. Agata Skiba.
Wielkie gratulacje dla tancerek! a.s.

Informacje i zdjęcia pochodzą ze strony GOK Frysztak - Facebook. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie GOKu - link, kliknij tu!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz