3 punkty dla Orła i Strzelca

Dziś Strzelec zainaugurował rundę wiosenną. FOTO: Strzelec.Frysztak.pl
55 kwietnia - niedziela - piłkarze z Frysztaka i Lubli rozegrali spotkania ligowe. Strzelec po zimowej przerwie wrócił na boisko i dzięki zwycięstwu zainkasował 3 punkty. Zawodnicy Orła rozgrywali dziś drugie spotkanie ligowe, po zeszłotygodniowym wysoki zwycięstwie, dziś Orzeł również wygrał.

Seniorzy Strzelca Frysztak zainaugurowali dziś rundę wiosenną Klasy A. W wyjazdowym meczu wygrali ze Strażakiem Lubzina 2:1. Gole dla Strzelca zdobyli Dariusz Winiarski i Przemysław Banek, który trafił do siatki w końcówce spotkania! Gole dla Strzelca: Dariusz Winiarski, Przemysław Banek. Więcej informacji, aktualna tabela na stronie strzelec.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!
FOTO: http://ksorzel.futbolowo.pl
W meczu XV kolejki rozgrywek A klasy okazaliśmy się być drużyną lepszą od imiennika z Bieździedzy. Wynik identyczny do tego z jesieni. Od początku meczu obie z drużyn nie miały za bardzo pomysłu na grę. Większa część gry to wymiana piłek przez obronę obu drużyn.Gole dla Orła strzelili: Łukaczyński, S.Majewski - karny, M.Majewski, K. Urbanek. Więcej informacji oraz aktualna tabela na stronie http://ksorzel.futbolowo.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz