Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

3 punkty dla Orła i Strzelca

Dziś Strzelec zainaugurował rundę wiosenną. FOTO: Strzelec.Frysztak.pl
55 kwietnia - niedziela - piłkarze z Frysztaka i Lubli rozegrali spotkania ligowe. Strzelec po zimowej przerwie wrócił na boisko i dzięki zwycięstwu zainkasował 3 punkty. Zawodnicy Orła rozgrywali dziś drugie spotkanie ligowe, po zeszłotygodniowym wysoki zwycięstwie, dziś Orzeł również wygrał.

Seniorzy Strzelca Frysztak zainaugurowali dziś rundę wiosenną Klasy A. W wyjazdowym meczu wygrali ze Strażakiem Lubzina 2:1. Gole dla Strzelca zdobyli Dariusz Winiarski i Przemysław Banek, który trafił do siatki w końcówce spotkania! Gole dla Strzelca: Dariusz Winiarski, Przemysław Banek. Więcej informacji, aktualna tabela na stronie strzelec.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!
FOTO: http://ksorzel.futbolowo.pl
W meczu XV kolejki rozgrywek A klasy okazaliśmy się być drużyną lepszą od imiennika z Bieździedzy. Wynik identyczny do tego z jesieni. Od początku meczu obie z drużyn nie miały za bardzo pomysłu na grę. Większa część gry to wymiana piłek przez obronę obu drużyn.Gole dla Orła strzelili: Łukaczyński, S.Majewski - karny, M.Majewski, K. Urbanek. Więcej informacji oraz aktualna tabela na stronie http://ksorzel.futbolowo.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad