Najlepsi piłkarze są w OSP Glinik Górny.


W dniu 14 kwietnia 2018 r. (sobota) w hali sportowej Zespołu Szkół w Gogołowie odbył się VII gminny halowy turniej piłki nożnej drużyn OSP z terenu Gminy Frysztak. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn z jednostek OSP z naszej gminy. Zawody rozegrane zostały w formie ligi, czyli „każdy z każdym”.

Zwycięzcą turnieju została OSP z Glinika Górnego
Mecze były bardzo emocjonujące i obfitowały w bramki jak również w twardą walkę w każdej akcji. Po rozegraniu 21 spotkań zwycięzcą została drużyna z OSP Glinik Górny, drugie miejsce zajęli strażacy z OSP Cieszyna a trzecie z OSP Frysztak. Królem strzelców turnieju został druh Wojciech Świstak z OSP Cieszyna z 11 trafieniami. Szczegóły dotyczące wyników w załączonej tabeli.
Wszystkim jednostkom gratulujemy sportowej postawy i godnej rywalizacji w turnieju. Zapraszamy za rok na VII gminny turniej w piłkę halową drużyn OSP.


Zarząd Oddziału Gminnego
Związku OSP RP we Frysztaku

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz