Krzysztof IGŁA Ignaczak we Frysztaku

IGŁA - Krzysztof Ignaczak w SP nr 1 we Frysztaku.
Miesiąc marzec obfitował w Szkole Podstawowej nr 1 im. J. Wybickiego we Frysztaku w wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich była obecność wielkiego sportowca: Mistrza Świata, Mistrza Europy, Zdobywcy Pucharu Świata, wielokrotnego Mistrza Polski zdobywcy jeszcze wielu innych prestiżowych nagród, których nie sposób wymienić – Pana Krzysztofa Ignaczaka siatkarz z wspaniałą karierą.

Pan Krzysztof spotkał się z frysztacką młodzieżą na hali sportowej i opowiedział o swojej pasji do siatkówki, o tym jak trudna jest droga do sukcesu i ile potrzeba determinacji aby dojść do tego etapu w jakim on się znalazł. Zachęcał młodzież do pracy, aby się nie zniechęcać, a sukces przyjdzie niespodziewanie.

Niesamowitą atrakcją było poprowadzenie zajęć z siatkówki przez Pana Krzysztofa w klasie IV a. uczniowie tejże klasy mogli szlifować swoje umiejętności pod okiem samego Mistrza. Była to bardzo cenna lekcja zarówno dla klasy IV a, jak również dla pozostałej części szkoły, gdyż cała młodzież miała okazję obserwować zajęcia z balkonu.

Największą jednak atrakcją były wspólne zdjęcia uczniów z Mistrzem i autografy. Mimo napiętego czasu Pan Krzysztof bardzo chętnie pozował do zdjęć, rozdawał autografy i rozmawiał z uczniami.

Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi za obecność we frysztackiej szkole i zapraszamy ponownie.  Podziękowania należą się również Panu Wojciechowi Juraszowi, który był inicjatorem całego wydarzenia.

Autor: K.N.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz