Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zderzenie w Cieszynie

Do wypadku doszło kilka minut przed 23:00 na drodze DW 988. FOTO: Strzyżów988
We wtorek 24 kwietnia kilka minut przed godziną 23:00 na drodze wojewódzkiej 988 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Na miejsce zostali zadysponowani strażacy ochotnicy z OSP Cieszyna i OSP Wiśniowa oraz 2 zastępy z PSP Strzyżów. Na miejscu pracowali również ratownicy ZRM Strzyżów oraz Policja.
Zderzenie auta osobowego z ciężarowym. FOTO: OSP Wiśniowa 
Ze wstępnych ustaleń wynikało że kierowca samochodu osobowego po wypadku został zakleszczony w swoim samochodzie, po przyjeździe na miejsce strażacy zweryfikowali te informacje. Kierowca osobówki poszkodowany ale o własnych siłach wydostał się z auta.

Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego i przepadaniu uczestników tego zdarzenia padła decyzja o zabraniu kierowcy auta osobowego do szpitalu w celu dalszych badań diagnostycznych i ewentualnego leczenia.Aktualizacja informacja z KPP Strzyżów
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym scania z naczepą. Siła zderzenia była tak duża, że skoda uległa całkowitemu zniszczeniu, a niektóre jej części zostały rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów. Młody kierowca doznał licznych obrażeń, niezagrażających jednak jego życiu. Został on przewieziony do szpitala.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca skody posiadał prawo jazdy dopiero od miesiąca.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny miejsca wypadku oraz uszkodzonych pojazdów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad