Ola i Hania z zespołem Fragolin wytańczyły 3 miejsce.


W ostatnią sobotę kwietnia tj. 28.04.2018 r. miał miejsce już po raz IX-ty Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych, który został zorganizowany przez Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu przy współpracy Gminy Jedlicze.

Na zaproszenie do Jedlicza w tym roku odpowiedziała rekordowa liczba zespołów bo aż 50, co pozwoliło na występ i zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych ponad 830 młodym tancerkom i tancerzom z rejonu Podkarpacia. Rywalizowali oni w trzech kategoriach wiekowych: Kat. I 7-11 lat, Kat. II 12-15 lat oraz Kat. III powyżej 15 lat.

W kategorii 7 - 11 lat 3 miejsce zajęła grupa Fragolin junior młodszy w której taniec i akrobatykę uprawiają 2 młode mieszkanki gminy Frysztak - Ola Stadnicka oraz Hania Szczęch.

Kierują się mottem przewodnim tegorocznego Przeglądu , że „ … taniec otwiera w ludziach to co najpiękniejsze…” z niecierpliwością będziemy oczekiwali w przyszłym roku na jubileuszowych zmagań tancerzy z Podkarpacia a młodym tancerką życzymy samych sukcesów i rozwoju swoich tanecznych umiejętności.

FOTO i INFO: GOSiR Jedlicze

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz