Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Ola i Hania z zespołem Fragolin wytańczyły 3 miejsce.


W ostatnią sobotę kwietnia tj. 28.04.2018 r. miał miejsce już po raz IX-ty Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych, który został zorganizowany przez Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu przy współpracy Gminy Jedlicze.

Na zaproszenie do Jedlicza w tym roku odpowiedziała rekordowa liczba zespołów bo aż 50, co pozwoliło na występ i zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych ponad 830 młodym tancerkom i tancerzom z rejonu Podkarpacia. Rywalizowali oni w trzech kategoriach wiekowych: Kat. I 7-11 lat, Kat. II 12-15 lat oraz Kat. III powyżej 15 lat.

W kategorii 7 - 11 lat 3 miejsce zajęła grupa Fragolin junior młodszy w której taniec i akrobatykę uprawiają 2 młode mieszkanki gminy Frysztak - Ola Stadnicka oraz Hania Szczęch.

Kierują się mottem przewodnim tegorocznego Przeglądu , że „ … taniec otwiera w ludziach to co najpiękniejsze…” z niecierpliwością będziemy oczekiwali w przyszłym roku na jubileuszowych zmagań tancerzy z Podkarpacia a młodym tancerką życzymy samych sukcesów i rozwoju swoich tanecznych umiejętności.

FOTO i INFO: GOSiR Jedlicze

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad