Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

ANNA DRAL – NAJLEPSZA RECENZENTKA ROKU 2017

Kwiaty, tort, gratulacje dla Anny Dral z DKK Frysztak
FOTO: biblioteka.frysztak.pl
Konkurs „Klubowicze do klawiatur” oraz Konkurs na recenzję rysowaną dla dzieci to dwa konkursy organizowane przez Instytut Książki, które trwają nieprzerwanie przez cały rok. Co miesiąc autorom najlepszych tekstów i prac plastycznych, którzy uczestniczą w spotkaniach Dyskusyjnych Klubów Książki, Instytut przyznaje nagrody. W ciągu całego 2017 roku napłynęło do IK ponad 200 tekstów krytycznych oraz ponad 100 recenzji rysowanych, za które wszystkim klubowiczom serdecznie dziękujemy. Ich liczba i jakość świadczy o tym, że członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki to przenikliwi czytelnicy, dla których dyskusja w klubie to jedynie początek intelektualnej i twórczej przygody z książką. 
Dyskusyjny Klub Książki działa przy GBP we Frysztaku
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że nagrody za recenzję roku 2017 w konkursie „Klubowicze do klawiatur” otrzymują: w kategorii dorośli – pani Anna Dral z Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku za recenzję książki Magdaleny Witkiewicz „Ballada o ciotce Matyldzie”.

Nagroda została wręczona na ostatnim spotkaniu frysztackiego Dyskusyjnego Klubu Książki. Pani Ania od klubowiczów otrzymała tor, kwiaty, gratulacje i tradycyjne "sto lat".

Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie biblioteka.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad